Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    N. UÇAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nur
    Son Giriş
    22.01-2013
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşım size öncelikle geçmiş olsun diyorum.

Öncelikle tavsiyem dava açılmadan önce dava açmak isteyen şahısların tüm DELİLLERİNİ toplaması ve bu delillerini DELİL LİSTESİMİZ başlıklı dilekçe ile belirterek tüm delillerini bu dilekçe ekine Ek-1. Ek-2. diyerek elinizde kaç adet deliliniz varsa eklenmesi gerekiyor. (Taraf sayısı kadar delil listesi dava dilekçesine eklenerek, mahkemeye sunulması gerekiyor)

Ayrıca, bilirkişi incelemesi karşı tarafça istenmişse, mahkemede bilirkişi incelemesi yapılmasına itiraz edip, kabul etmeyip mahkemeden dava dosyasındaki delillerinizin incelenmesini ve dava dosyasındaki delillere dayanılarak karar verilmesini talep edebilirdiniz. Saygılar.

Üye
    ntanrıverdi Avatarı

Gerçek Adı
    nuray tanrıverdi
    Son Giriş
    22.08-2012
    Saat
    10:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende bilgisi olandan yardım rica ediyorum...

benimde aynı tarz bir olay başımda. şöyleki ben 01/05/1993 - 31/05/2011 yılları arasında özel bir sektörde çalıştım. bu işyeri sgk mı eylül 1993 te yaptı ve beni çalıştığım yıllarda asgari ücretten sgk primlerimi ödedi. bana emekli olacağına yakın 5 yıl önce tavandan ödeyeceğiz felan dedi...tabii herkese aynı işlem yapılıyordu... ancak bu işyeri 2009 yılında iflas ertelemeye gitti ve iflas etti... tazminat alacaklarımız diğer alacaklarımız mesailerimiz izin alacaklarımız vs vs vs hep kaldı... ben sadece artık ne kurtarırsam tarzında bir miktar alacağımı aldım ancak çok ama çok üzüntüler yaşadım ve çok büyük uğraşlar sonucu aldım... ama 19 yıla yakın sgk eksik ödemelerim ve emekliliğimde uğrayacağım haksızlıklardan dolayı 2006 yılında kredi çekerken bana verdikleri gerçek maaş yazım ve sgk ücret hesap pusulam vardı elimde...altında da şirket kaşesi ve işveren imzası... imza sirküsü birde... bende hem sgk ya hemde işyerine elimdeki evraklarla dava açtım... işyeri sözde iflas etti ama gerçekte öyle değil... beni uğrattıkları zararın yanlarında kalmasını istemiyorum. davam olumlu sonuçlanırmı... nolur bilgisi olan cvp versin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12