Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seher60 Avatarı

Son Giriş
    15.09-2012
    Saat
    20:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadalar annem %91 rapaoru mevcut ve babamı sağlığında anneme yasal danışman olarak sulh hukuk mahmesince atanmış,babam vefat etti haliyle anneme benim bakmam gerekti.vasilik için müracaat ettim.mahkeme vasilik istersen tekrar silbaştan rapor çıkartacan dedieğer yasal danışmanlık istersen atayabiliriz dedi.bende yasal danışmanın ne olduğun ne yaptığını bilemediğim için ben vasilik istiyorum dedim,sizlerden ricam yasal danışman olarak atanırsam mahkemece bu y. danışmanlıkla neler yapabilirim annem olmadan bankada yada resmi kurumlarda yada annem adına araç almak istesem bu yasal danışmanlıkla olurmu,tecrübeli arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum saygılar...annem duymuyor ve konuşamıyor.

Üye
    seher60 Avatarı

Son Giriş
    15.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim öğrenmek istediğim anemin %91 sürekli raporu mevcut duymuyor ve konuşamıyor vs.vasilik için tekrar rapor stediler yeni alacağım raporda özür oranını düşürürlermi.... tecrübeli arkadaşların görüşleri bana çok faydası olacak saygılar...

Üye
    leventucgul Avatarı

Son Giriş
    03.05-2017
    Saat
    19:08
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

raporu dusrmezler zannetmıyorum .........rapor alırken eskı raporuda yanına ekle yeterkı .....yasal danısman derken haklarını hukuk cercevesınde sadece mahkeme kararlarıyla dava acma ve savunma yapbılırsın vası lık te ıse maasını cekebılme ....yasam standarlarını koruyabılme gıbı standarları yerıne getırebılrsın

Üye
    seher60 Avatarı

Son Giriş
    15.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    peki araç almak istesek mevcut raporla %91 ötv den muaf vs yazmıyor bu raporu kullanabilirmiyiz levent bey bilginiz varmı bu konuda