Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 22 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yağmur1997 Avatarı

Son Giriş
    19.06-2012
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm,benim eşim e 2022 aylığı için aydın söke devlet hastanesin e sevk ettiler .heyet raporu için burada psikiyatri doktoru kronik şizofreni ve göz doktoru görme engelli yazdı.şu an elimizde rapor yok maliyeye göndereceklermiş.bu esnada denizli savcılıgı eşim için tutuklama kararı çıkarmış.resmi evrakta sahtecilik suçundan.savcılığa ilettik durumu infazın durdurulması veya ertelenmesi diye ama savcılık kabul etmedi.rapor elimize 23 mayısta geçeçecek .ne yapabiliriz yardımcı olabilirmisiniz

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bu durumda yapabileceyiniz rapor elinize geçene dek yakalanmaması kişinin raporu alıncada raporu yetkili mevkilere gönderirsiniz sorun çözülür hı bu şekildede bişe yapamaz aslında alır kişiyi içeri sonra hastahaneye sevk eder doktor dan rapor ister rahatsızlığı kanıtlanınca dava düşer bu durumda tabi baya uğraştırırlar

Üye
    yağmur1997 Avatarı

Son Giriş
    19.06-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz.

Üye
    av sefa Avatarı

Son Giriş
    13.12-2012
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    muğla,konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar şizofreni başlı başına tutuklanmayı engelleyici bir hal değildir. hastalığın cezai ehliyeti kaldıracak ağırlıkta olup olmadığının tespiti gerekir

Üye
    yağmur1997 Avatarı

Son Giriş
    19.06-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba sefa bey,eşim yüzde 80 özürlü ve bakıma muhtaçtır yazıyor,ne yapabiliriz acaba?..şimdiden tesekkurler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Evet, rapor elinize geçene dek yakalanmamak, sonrasında da raporu hem polise hem hakime ibraz etmek lazım...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    dua20 Avatarı

Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    dinar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim şöyle sorum olcaktı benim /80 raporum var şizofreni mahkemem var eger ceza alırmıyım ayriyetten benim daha önce denizli cezaevinde yattım çıktım savcılık savcılıkların önüne karşısına çıkan not var...PİSKOLOJİ BOZUKDUR DİYE çıkıyor savcılıkta kendiside okudu acaba ceza verirlermi acaba birinden duydum almazsın dediler ama sizlere bi danışayım dedim sagolun

acaba sorun cıkarmı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Ercan, cezai ehliyetin olmadığına dair raporu hakime bildirmelisin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    dua20 Avatarı

Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dinar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oturanboga abi hakime ifade verirkenmi raporu vereyim yoksa son diyeceğin bir şey varmı derkenmi raporu

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

En erken ne zaman verebiliyorsan o zaman ver derim Ercan

Üye
    dua20 Avatarı

Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dinar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

abi annem vermiş fotokopisini bugun söyledi

Üye
    dua20 Avatarı

Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dinar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

abi birşey sorcam hastanedennmi alıcaz raporu elimde rapor var hani emeklilkere verilen rapor onlanmı yoksa özelmi hastaneye gitmem lazım emekli raporu var agır özürlü olduguma dair

hangi raporla

ağır şizofren hastası yüzdeseksen ağır özürlü raporu var ve süresiz bu rapor cezai eliyetsiz roporu değilmidir

Üye
    umit 1977 Avatarı

Gerçek Adı
    umıt yazı
    Son Giriş
    27.04-2014
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayin bulent bey ben bu sene bipolar bozukluk psikotik ozellikli mani tanisi konulmus bir hastayim daha oncesinde hakkimda acilmis 9 tane dava var tehtid hakaret davasi mahkemelere bu hadtaligimi sunabilirmiyim faydasi olurmu eger ceza alirsam hapsemi hastaneyemi yatarim

Forum Moderatörü
    -DORLİON- Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim uzay
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:09
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    364
    Verilen Beğeniler
    341

cezaı ehlıyet olup olmadığını ADLİ TIP KURUMU karar verır . her suç için adli tıpta yatarsınız . ilaç verilmeden sızın hareketlerınız gözlemlenir . ( bı kere ceza ı ehlıyet yok raporu aldım ömür boyu sürer hatasına düşmeyın .her suç için tekrar kontrol olur. )ceza verılırse yüksek güvenlıklı hastanede yatarsanız . (Bakırköy gibi .) orada yatmaktan kurtulursanız bu sefer sureklı doktor kontrolüne gönderılırsınız tedavısı yapılıyor mu dıye ( 5 yıl boyunca ). hıc bır suç karşılıksız kalmaz kalırsa adalet mekanızması bozulur .

Üye
    umit 1977 Avatarı

Gerçek Adı
    umıt yazı
    Son Giriş
    27.04-2014
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayin ibrahim bey cok tesekkur ederim. Inanin bu cuclarin hic birisini bilincli yapmadim mahkeme lerden birisi beni bakirkoy e sevketti bayram sonrasi yatiricaz eger yatmadsan ceza alirsin dedi bir mahkemede adli tipa sevk etti orda yatmadan heyete ciktim bakirkoyde yattigimi soyledim soru sordular cevap verdim cikabilirsin dediler inanin yemeden icmeden kesildim uykularim kaciyor birde 2 yil once hakkimda acilmis yaralama davasi vardi tanisi yeni konan bu hastaligim 2 yil once baslayan davada etkili olurmu

Sayfa 1 / 2 12 SonSon