Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    oruchan38 Avatarı

Son Giriş
    27.02-2012
    Saat
    21:47
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bir Kişinin Savcılıga suç duyurusunda bulunup bulunmadığını nasıl anlarım siteden felan bakabilme durumu varmı.Ufak bi sorun yasadım savcılığa şikayet edilmişim nasıl bi sonuç alırım cwplarınızı bekliyorum...

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:12
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

savcılık hakkınızda şikayet varsa sizden savunma yapmanız için ifadenize başvurmak için kolluk kuvvetleri aracılığıyla ifadenizi alacaktır.
    veya sizi şikayet edenin gerekçelerini ciddi bulmayabilir ve dava açmaya gerek görmez takipsizlik verir.
    veya dava açılırsa UYAP VATANDAŞ portalından hakkınızda dava açılıp açılmadığını öğrenebilirsiniz

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

E devlet sisteminden ögrenebilirsin ptt e devlet sifreni al tc kimlik numaran ile adına açılan bütün hemen hemen herşeyi ögrenirsin

Üye
    lvnt_20 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet çelik
    Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    04:47
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bi sıkıntım var benim ben bir numarayı aradım facebook tan almıştım bi bayan sanıp aradım telefonu açan adam bana seni savcılığa vercem falan dedi bende yanlış oldu abi numaranızı şu bayandan aldım dedim durumu anlattım kapadım aradan yarım saat geçti aradın mı dedi bende aradım adam polis olduğunu söyledi nesin sen fake mi falan dedim o da aradı diye 5 kişiyi hapse attı dedi bende korktum aradım abi yanlış oldu olayla uzaktan yakından alakam yok dedim oda küfretti isim bilgimi falan istedi vermedim kapadım adam 16 kez aradı iki saat içinde numarayı engelledim onun ardın dan engellenen numaraları kontrol ettim durdum saat 21 44 den 48 e kadar beni taciz etmeyi sürdür dü üç gün boyunca hep aynı saate aradı durdu bende tedirgin oldum adam beni savcıya verdimi diye her gün e devletten baktım sizce savcılık ne karar verir takipsizlik mi dava mı ben ne tehdit ettim ne şantaj yaptım ne taciz ettim 3. günün sonunda numaramı değiştirdim sizce başıma ne gelir aradı diye başıma bela açılır mı

Üye
    Ata_Türk Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    9

Hiçbir sonuç çıkmaz ondan merak etme...
    Birini yanlışlıkla aramak ne zamandan beri suç... Adam seni korkutmuş belki ürktüğü birileri vardır, ondan şüphelenmiştir sana da blöf yapmış... Nerden buluyon böyle ipe sapa gelmez konuları sen yşa ) rahat ol...

Üye
    av mustafa Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.06-2016
    Saat
    01:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

e devlette hakkınızdaki açılmış davaları görürsünüz şikayetler henüz davası acılmadığından görünmez

yanlış anlama dostum ama gülesim geldi sesli kahkaha attım numaramı değiştirdim dediğinde emin ol hiçbirşey olmaz kafanı takma arayan sen değilsin rahatsız edende sen degılsın bılakıs o hiçkimsenin şikayetçı olacagını sanmam farz etkı sıkayetcı oldu savcılktan veya mahkemden cagardıklarında yanlışlıkla aradıgını ızah ettıgını ancak bu kısnın senı rahatsız ettıgını yanlışlıkla aradığını soylemene ragmen senı arayıp kufurler ettıgını numaranı degıstrdgını fılan soyle emın ol bısı cıkm ıcak

Üye
    Tuna tuna Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Korkutmuş sizi bir şey yapacak olan 16 sefer tel açmaz , bende seni savcılığa verdim de !.