Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mertcan74 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    s.a. arkadaşlar ben kardeşimin adına yazıyorum kardeşim %70 ağır özürlü orta derecede mentalratardasyo0n sarhoşun biri kardeşime alay ediyomuş oda tabi buna dayanamayıp ağız burun girişmiş tabi o şahısta ona vurmuş yani karşılıklı vuruşmuşlar tabi önce o karakola gidip şikayetde bulunuyo sonra bunları darp raporu için hastaneye sevk ediyolar ikisinide aynı şekilde hafif darpla rapor veriyolar tabi savcı kardeşimede çağırıyo kardeşim ben şikayetci deyilim diyo sonra savcı bak olum oşahıs senden şikayetci ama diyo? savcı bey öyle deyince tabi kardeşimde şikayetci oluyo bunun sonucu neolur arkadaşlar bi bilen varsa söyleyebilirmi

Üye
    sesene Avatarı

Gerçek Adı
    Selim ERDEM
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Kardesinizin mental durumuna gore , "cezai ehliyeti" yokdur alinabilir. O davadan da 1 sey cikmaz. Dert etmeye bile degmez.

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    Bolu-Çankırı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

küçük çaplı kavgalar için ceza verilmez.

Üye
    MACO_ERKEK Avatarı

Gerçek Adı
    Azad
    Son Giriş
    25.12-2011
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    Hamburg, Germany
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bilende konusuyor bilmeyende sen beni dinle savci affetsede Kamudan kurtulamazsiniz en baba 500 ytl para cezasi gelir belki daha az ..

Üye
    sesene Avatarı

Gerçek Adı
    Selim ERDEM
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Savci affetse dava acilmaz zati. Nasil ceza alacak bu sahis.. Bence siz bilmeden salliyorsunuz......

Üye
    Jungle Avatarı

Gerçek Adı
    Brays
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0

savcıya net şekilde durumu aktarırsa engelli olduğunu ve sarhoşun kendisiyle alay ettiğini engelli istismarı yaptığını söylerse durum aleyhine döner ve cezayı o alır engelliye hiç bişe olmaz satta taciz etmekten ve tahrik etmekten bırak para cezasını 6 ile 1 yıl hapisle bile yargılanır..!

Üye
    mertcan74 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bilginiz için hepinize teşekür ederim zaten şahıss 600promil alkolü çıkmış yada bi avukatmı tutsak nedersiniz:? böyle şeylere pek alışık deyiliz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Avukata gerek yok. Raporunu alıp savcı karşısına çıkması yeterli olacaktır. Davaya gerek görmeden savcı arayı bulur diye düşünüyorum.

Ama yok, ille de dava açılırsa, o zaman hakim cezai ehliyeti olmadığı için kardeşinizi sorumlu tutmayacaktır...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mertcan74 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    konuyu biraz açayım arkadaşlar üskattaki komşumuzun çocuğu ile benim çocuğum kavga etmişler ve bende bi tokat ona bitokatda benim çocuğa vurdum bunun üzerine komşumuz benden şikayetci oldu ve aradan bikaçgün geçmesine ramen o komşumuzun evinde yangınçıktı ve ben yangına girerek komşumuzun çocuklarını kurtarmıştım ve komşumuzla şu an aramız gayet iyi ve sonradan şikayetini geri aldı ama mahkeme kamudavası açtı ve ensonunda bana bidiyeceğinvarmıdiyesordu hakim baktım bana ceza veriyo dedim hakime hanım bizim komşumuzla bi sorunumuzyok onun çocuğu benim çocuğumsayılır ben onların yerigeldiğinde abisiyim hem amcası sayılırım sizbizim aramızı bulacakken yangına körükle gidiyosunuz dedim. ve çıkartım raporlarımı.. gösterdim mahkeme beni adlitıpa sevk etti.. bu adli tıpa üçüncü gidişim olucak ilkinde evraklarım eksikmiş sonra niye tekrar istedi bilmiyorum şimdi 12.12.2014de tekrar istiyo adli tıp... bu işden hiçbirşey anlamadım anlayanvarsa lütfen yazsın