Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam. Arkadaşlar benim evimde internetim babamın üstüne. Evde babamın üstüne arsa annemin
    üstüne ev ipotekli vs.. Şimdi evimde kullandığım internetin hiçbir borcu yok ve hala
    kullanmaya devam ediyorum. Babam daha önceden işyerinde kullanmış olduğu kendi üstüne ait
    internet aboneliğinin haciz kağıdı geldi. İşyeri iflas etti. Babamda eve gelmiyor 6
    senedir.

Sorum şu: her iki abonelikte babamın adına ait. ama tabi hizmet numaraları
    birbirinden farklı. Lakin işyerine ait internet haciz faturası neden eve geliyor? Kağıtta
    faizi ile birlikte 1100 tl kisür borcunuz var. 31 ekim tarihine kadar öderseniz borcunuzun
    0 faizinden kurtulup 650 tl öderseniz borcunuz kapanıp haciz/işlemi durdurulacaktır
    yazıyor. Ama benim ödeme durumum yok babamda eve gelmiyor. Borç ödenmezse arabası maaşı
    evindeki eşyalara falan haciz konur diyor.
    Acaba işyerinin internet aboneliğinin borcu , icra haciz durumları evimize hacizin gelme
    olasılığını doğurur mu? Ne yapabiliriz? Sonuçta evde ayrı abonelik nosu ile kullandığım
    borcu olmayan internet var.

Bu onlara işyerinin borcundan dolayı evimizi haciz etmeye
    olanak tanır mı?

Hacze geldiklerinde imzamdaki malların faturalarını gösterip bu eşyaları haczetmelerinin
    önüne geçebilir miyim?

Bu konuda beni aydınlatırsanız çok memnun olurum arkadaşlar
    biraz uzun oldu kusura bakmayın. iyi günler .. Paylaş:

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Gelir.

Bir de bu ne borçmuş öyle! Ödeme yapılmamasına rağmen adsl hattını kesmemiş mi telekom?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    valla bilmiyorum kesip kesmediğini zaten işyeri kapanalı çok oluyor 2 sene falan ama borç bize geliyor. Bizim birkaç eşyayı teyzemin kızının üstüne yaptık küçük bir mebla tuttu. Ama benim kendi eşyalarım var lcd tv tüplü tv netbook falan bunların faturası kendi üstüme. Gelen hacizcilere bu eşyaların faturasının benim üstüne olduğunu ibraz etsem haczetme işlemi durur mu? Yoksa geldiklerinde eşyaları saklayayım başka çarem yok.. 650 tl için maalesef 2022 aylığı yetmiyor.