Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    947
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bilgi@engelliler... adresime gelen bir mesaj

ben spastik engelli bir psikolojik danışmanım.
    atamam yapıldı, fakat kurulan komisyonda öğretmenlik yapamıyacağıma karar verildi.
    şu an olay yüksek mahkemede. ayrıca öğretmenlik yapabileceğime dair kurum raporu var
    ilk mahkemeyi kaybettik. şu pozisyonda yapabileceğim başka birşey var mı?
    bana yardımcı olabilir misiniz?
    teşekkürler
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Hoskal Avatarı

Son Giriş
    08.01-2016
    Saat
    17:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yüksek mahkemenin kararını beklemeniz gerekiyor. Bunun yanısıra yürütmenin durdurulması istenebilirdi.

Üye
    mimar Avatarı

Son Giriş
    05.10-2007
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok üzülerek söylüyorum ama arkadaşımızın konuşma özrü varsa kurul kararında haklı. Bu durumda Yüksek Mahkeme' den sevindirici bir sonuç çıkmaya bilir. Yalnız burada yanlış olan bir nokta var, dört yıl emek verip, okumuş, psikolojik danışmanlık diploması almış olan bir insan mesleğini yapabilecek sağlık işartlarını taşmıyor olabilir. Ancak bu durum onun bir kenara atılmasını zorunlu kılmıyor. Rencide edici bir davranış .Öğretmen olarak atanmasa da bakanlığın herhangi bir kadrosuna ataması yapılabilirdi.

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    biraz geç bi cevap olcak ama.....

Aynı duruma bende düştüm arkadaşlar.atamam yapıldı fakat ankardaki komisyon iptal etti.(iptal karaından sonra 60 gün içinde mahkemeye vermek gerkiyo geçirirsen bütün hakların ölüyo)
    mahkemeye verdik çok iyi bir avukatım vardı.bana çok yardımcı oldu hiç bir karşılık beklemeden.beni mükemmel savundu .emsaller bulduk mahkemye sunduk
    netice tam bir yıl sonra görevimi oy birliği ile geri aldım çok şükür

bu duruma düşenler pes etmesinler savşınca kazanıyosunuz.

av. ömer emrullah bozer Antalya barosundan.