Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SeDaT277 Avatarı

Son Giriş
    02.03-2009
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm ben ev telefonumu iptal ettirmek ama internet almaya devam etmek istiyorum bunun başka bir yolu varmıdır?

Üye
    bayke Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal
    Son Giriş
    07.02-2009
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/Beykoz
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yok
    daha geçen hafta bakan araştırıyoz vs dedi
    avrupadaki çoğu ülkede de böyle dedi
    hiç umut yok bence

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bizim komşu yaptı. Telefonu iptal ettirdi hat bağlattı. Detay sormadım ama benimkisi sohbetti sadece.

Üye
    bayke Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal
    Son Giriş
    07.02-2009
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/Beykoz
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

evet telefonu kullanıma kapatabiliyorsun ama vergileriyle 10-12 ytl civarı sabit ücreti ödemeye devam ediyorsun.
    ben bunu kastetmiştim.
    işte kaldırılması beklenen bu 10-12 ytl. adsl için zaten bi ödeme yapılıyor, telefonu kullanmıyorum niye bu parayı ödeyelim deniliyor.
    buna göre en ucuz limitli adsl 29+12=41 ytl ye geliyor.

Üye
    Flofi Avatarı

Gerçek Adı
    Feyza
    Son Giriş
    09.04-2013
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    ...Akdeniz...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

istediğimiz kadar telefonu kullanmıyorum dıyelım yıne sabıt ucretı odemek zorundaymısız :?

Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Pek çok kişinin gözünden kaçan bir alternatif daha var internet için.

Bulunduğunuz binada kablo tv altyapısı hazır ise, telefon hattına ihtiyaç duymadan kablonet abonesi olabilirsiniz.

Şu an ADSL fiyatlarına göre epey avantajlı durumda. 4mbit için aylık 79ytl ödüyorum. Upload hızının download hızından bağımsız çalışması ADSL'den bir diğer üstünlüğüdür.

http://www.turksatkablo.com/kablo-fiyat-tarifesi.html

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özgür ADSL için yapmanız gerekenler

ADSL Hizmeti Satın Almak İçin Sabit telefon Hizmeti Satın Almak Veya Sabit telefon Hizmeti Aboneliğinizi Sürdürmek Zorunda Değilsiniz.
    Bunun için öncelikle aşağıdaki dilekçe örneğini doldurarak, Türk Telekom AŞ.ne iadeli taahhütlü mektup ile gönderiniz:

Türk Telekom AŞ. ne,

Halen … … … nolu sabit telefon ve ………… nolu ADSL hatlarının kullanıcısıyım.
    İşbu bildirimimden itibaren 10 günlük süre içinde, kullanımımda olan … .. ... nolu sabit telefon hizmetinin sona erdirilmesini ve …… nolu ADSL. Hattı hizmetinin verilmesini telefon hattının, halen kullanmakta olduğum ……….. nolu ADSL hizmeti sürdürülmesini dilerim.

Ad, Soyad
    İmza

Bu mektubun Türk Telekom’a ulaştığı tarihten itibaren 10 günlük süre içinde talebiniz yerine getirilmez ise, aşağıdaki dilekçeyi hizmeti satın aldığınız yerde, kaymakamlık binasında (illerde Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüklerinde) faaliyet gösteren Tüketici Sorunları Hakem Heyetine, ücretsiz olarak vererek başvurunuzu yapabilirsiniz:

İadeli Taahhütlü Mektup Örneğini;

….. Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Sayın Başkanlığı’na,

Halen … .. ... nolu sabit telefon ve ……… nolu ADSL hizmetinin kullanıcısıyım.
    Kullanımımda olan … .. .. nolu sabit telefon hattının iptali ve ….. nolu ADSL hizmetinin verilmeye devam edilmesini içeren talebim karşı taraf Türk Telekom AŞ. ne iadeli taahhütlü mektup ile bildirilmiş ise de, talebim Türk Telekom AŞ. tarafında yerine getirilmemiştir.

Nevşehir ve Kocaeli Tüketici Sorunları Hakem Heyeti ve Tüketici Mahkemesi kararları, yargılama sürecinde yapılan bilirkişi incelemesi sonucunda verilen bilirkişi raporları ile her iki hizmetin dilediğimde ayrı ayrı satın alınabileceği ve Türk Telekom AŞ. tarafından bu dileğimin yerine getirilmesinin zorunlu olduğu yargı kararları ile sabittir.

Bu nedenle kullanımımda olan … .. .. nolu sabit telefon hizmetinin sona erdirilerek ……. nolu ADSL hizmetinin verilmeye devam edilmesine karar verilmesini dilerim.

Ad, soyad
    İmza

Ekler:
    1- … .. .. nolu sabit telefon hizmeti ve ….. nolu ADSL hizmeti abonelğime ilişkin fatura örnekleri
    2-Türk Telekom AŞ.ne gönderilen iadeli taahhütlü talebim ve alındı belgesi
    3-Nevşehir ve Kocaeli Tüketici Sorunları Hakem heyeti kararları, bilirkişi raporları ve Tüketici Mahkemesi kararları.

Üye
    ahmetcevikler Avatarı

Son Giriş
    31.10-2008
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ÇOK TEŞEKÜR EDERİM ARKADAŞIM BİZLERİ AYDINLATTIGIN ÇİÇİN AMA MAHKEME KARARLARINI GÖREMEDİM Nevşehir ve Kocaeli Tüketici Sorunları Hakem heyeti kararları, bilirkişi raporları ve Tüketici Mahkemesi kararları ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDERİM

Üye
    birkul Avatarı

Son Giriş
    11.12-2012
    Saat
    09:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kablonet heryerde olmadıgından o pek altarnatif degil aslıdna şuan türkcell in var uygulama olarak ama oda yaygı ndegi ldaha kablonet gibi kampanya fiyatları bayagı ucuz 5 mbit baglantı 49 ytl diyordu. ama dediğim gibi daha yaygın degil telefonla bilgi aldıgımda sitedemi oturuyorsunzu dedi evet dedim site yönetimi talep ederse daha kolay olur falan dediler sanırım toplu başvurularda o bölgeye daha koaly geliyorlar.

eger arkadaşın vgerdigi dilekçe ile sabit telefon iptal edip sadece adsl aboneliği aktif kalıyorsa çok güzel ama diger bir arkadaşın dediği saçma geldi bana bunu uyguluyorlarsa çok tuhaf çünkü adsl faturası ile sabit telefon faturası ayrı kapattıgımız bir hizmetin faturası nasıl gelir onuda anlamıyorum. o sabit ücreti adsl faturasınamı yansıtıyorlar?