Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaslar.. 2009 yılında pek hoş olmayan bir olaya karıştım ve hakkımda ankara 1. sulh ceza mahkemesinde ceza davası açıldı.
    09/10/2009 tarihin de ilk duruşmaya sanık sıfatı ile çıktım. o tarihten sonra ne bir celp geldi ne beni tekrar cagırdılar nede mahkeme kararı geldi.

bugun gittim e-Devlet şifresi aldım ve dosyamı sorguladım 26/07/2011 09:45 Duruşma Günü Verildi yazıyor. benim haberim olmadan 6 duruşma yapılmış bana hergangibi bir kagıt veya bildiri gelmedi. bu konu hakkında bilgi sahibi olan degerli arkadaşlarımız varsa yorumlarını beklıyorum kafam çok karıştı inanın.

celp gelmeden duruşma yapılıyor şunuda söyleyim benim dışımda davada 15-16 sanık daha var acaba onlarımı dinledi bu 6 duruşmada hakim ? tekrar teşekkür ederim şimdeden.. saygılarımla...

Yasaklı Üye
    black45 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa özder
    Son Giriş
    20.05-2015
    Saat
    00:04
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş sen ilk mahkemede ifadeni vermişssin zaten o diger duruşmalarda gelmeyen sanıkları dinlemiştir. önemli bir durum olsa senı hakım polısle getirtir yıne getirtir

Üye
    düşenyaprak Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ilk duruşmaya katıldığın için bundan sonra yapılan ilk duruşmadan haberdardın.bu bakımdan senden habersiz dosya ertelenmemiş.yine ifadeni verdikten sonra ek savunma vs için gerek duyulmaması halinde sensiz de dosya karara çıkabilir.her celse celp çıkmaz.dosyanı takip etmek ve gelişen durumlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan duruşmaya katılabilirsin veya elektronik imza alarak vatandaş portalından davanı takip edebilirsin.savunmana katkıda bulunması açısından dosyanın son halini incelemeni ve son sözünü duruşmada söylemeni tavsiye ederim.

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelkile çok teşekkür ederim arkadaşlar. anladıgım kadarıla karar sırasında tekrar cıkacagım hakım karşısına bekleyip görecegiz artık olacakları tekrar teşekkur ederim saygılar..