Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Adımı değiştirmek istiyorum. Bunun için Geçerli bir gerekçeye ihtiyacım var mı yoksa isteyen herkes adını değiştirebilir mi ?

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

İsteyen herkes adını değiştiremez gerekçe göstermelisiniz mahkemeye başvurduğunuzda şahit gerekiyor evet bunu .... diye biliyoruz tanıyoruz demeleri gerekiyor eşimin arkadaşı değiştirdi fakat baya uğraştı diye biliyorum.

Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul-TOKAT/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    12

benim abim değiştirdi 98 yılında diye hatırlıyom mahkemeye dava açtı iki tanede yalancı şahit bulmuştu hakim onlara sormuştu bu kişiye ne diye hitap ediyorsunuz diye şahitlerden biri vallaha billiaha hakim hanım biz mert diye tanıyoz demişti hakim biraz sırıtmıştı ama sonra karara bagladı değiştirdi.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Haklı bir gerekçe olması lazım sanırım: http://www.engelliler.biz/forum/huku...tml#post427271
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    albatroshaski Avatarı

Gerçek Adı
    ömer edip öncel
    Son Giriş
    18.04-2015
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok zor bir iş değil insana doğduğunda sana ne ismi verelim diye sorulmuyor .Mahkemeye bir dilekçe ile ben bu ismi kullanmıyorum çevrem beni isdediğiniz isimle tanıyor demeniz bunu da 2 şahitle teyit etmeniz yeterli.Burada ki şahit yalancı şahit değil biz bu kişiyi bu isimle tanıyoruz demesi yalan değil.