Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ucar7432 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    TOKAT
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben iş kazasından dolayı sol el işaret ve orta parmaklarımı kaybettim.işyerine dava açmayı düşünüyorum.ama 3-4 tane avukatla görüştüm hepsi farklı şeylerden bahsediyor.maddi-manevi tazminat ikisi aynı anda açılabiliyormu?bu şekilde dava açanlar varmı?sizce doğrusu ne şekilde açmaktır?henüz maluliyet oranım belli olmadı.müfettiş incelemeside olmadı.bunlar olmadan dava açabilirmiyim?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

İş kazası sonucu hangi oranda işgücü kaybı meydana geldiği ve daha da önemlisi işverenin kabahati belirlenmeden tazminat açmanın bir anlamı olmaz.
    Aynı anda hem maddi hem manevi tazminat açılabilir. Ama bunun çok bir anlamı olmaz bence. İkisindne birine anlamlı ödeme yapılır, diğeri için şeklen bir miktar belirlenir.
    Bu konuda avukatın ne söylediği önemli...

Üye
    ucar7432 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    TOKAT
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar iş kazası sonucunda tazminatta işverenle uzlaşıp dava açmadığımız taktirde sürekli iş görememezlik hakkındanda vazgeçmiş mi oluyoruz bu konuda beni aydınlatırmısınız.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tazminat davası ayrı bir konudur. Tazminat davası açsanız da açmasanız da sürekli iş göremezlik geliri hak etmişseniz bağlanır.
    Yalnız, bir şey imzalamadan önce metni mutlaka ama mutlaka bir avukata okutun. Zararınıza yol açacak bir metni imzalamayın sakın.