Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmet atlar Avatarı

Son Giriş
    19.07-2010
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Efendim. ben Ahmet ATLAR. 2001 ekonomik krizinde işimi kaybettim alacaklarımı alamadığımdan dolayı bazı borçlarımı dolayısıyla ödeyemedim, daha sonra çevremin desteğiyle birçok borcumu ödeyebildim.12.01.2001 tarihli 550.00. ytl miktarı olan çekimi ödeyemedim,21.10.2004 tarihinde Asliye Ceza Mahkemesinden 550.00 ytl yani çekin bedeli kadar para cezasına çarptırıldım, taksitlendirme yapılmadığından 13.12.2004 tarihinde kararı temyiz ettim. 25.03.2008 tarihinde Yargıtay 10. Ceza Dairesinden (Cezanın ertelenmesi ve taksitlendirilmemesinin yasaya aykırı olduğuna ilişkin sanığın yerinde görülmeyen temyiz itirazlarının reddiyle usul ve uygun olan hükmün ONANMASI) yazısını tebliğ aldım, bu karar ne anlama geliyor?
    Ben şu an sağlık nedenlerinden dolayı çalışamıyorum bu cezayı ödeyecek durumda değilim.Sizlerden ricam bu borç ödenmez ise ne olur. teşekkür eder saygılar sunarım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Sanırım borcu ödemekten başka şansınız kalmamış. Aksi halde icra takibi sözkonusu olur.

Eğer durumunuz gerçekten müsait değilse, 550 miyon TL'yi ödeyemediğinizi beyan edip, Kaymakamlıktan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Denemekten zarar gelmez...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ahmet atlar Avatarı

Son Giriş
    19.07-2010
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkür ederim.Allah razı olsun.