Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmet atlar Avatarı

Son Giriş
    19.07-2010
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar efendim. %90 özürlü raporu olan çocuğum var, ben özürlü maaşı ve bakıcı parası için yaklaşık iki ay önce tüm belgeleri tamamlayarak gerekli mercilere verdim. ne zaman sonuç alırım?
    Ayrıca kendim de işsizim, yeşil kartım var. sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfının verdiği krediyle bir sıhhi tesisatçı dükkanı açmak istiyorum, vergiye tabi olacağımdan çocuğumun alacağı özürlü ve bakıcı parası kesilir mi, yeşil kartı iptal olur mu?
    şimdiden ilginize teşekkür eder iyi günler dilerim.

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sonuçlar illerdeki yoğunluğa göre erken veya geç olabilmektedir.Açacağınız işyerinin BAĞ-KUR a kaydı gerekmektedir.BAĞ-KUR a kayıt yapacağınızdan çocuğunuzun 2022 maaşı kesilir.Ancak bakım aylığı,ortalama gelirinizin 292,00YTL den az olması halinde ödenmeye devam eder.
    Serbest meslek erbabı olacağınızdan çocuğunuzdan dolayı vergi indirimindende faydalanabilirsiniz.

Üye
    ahmet atlar Avatarı

Son Giriş
    19.07-2010
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok teşekkür eder saygılar sunarım.