Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 30 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xdoktorx Avatarı

Gerçek Adı
    uzalı mavi
    Son Giriş
    15.09-2010
    Saat
    03:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ufak okşamalar kulak çekmelere kimsenın bişiy dedigi yok.siz eksik okumusunuz sanırım.2 kez dövuyo ve ilk kapıya vuruyo kafasını,ikincide duvara savurmuş.piskopatlık deyılde ne.söyleyin .vicdan sahıbıyseni,z olaya tepkınız olmalıydı dıye düşünüyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Birisi gerekçesi ne olursa olsun benim çocuğuma ya da yiğenime böyle bir şey yapsa, o memuru buna öyle bir pişman ederim ki, yaşamı boyunca "ben ne yaptım kendime" diye ağlar...
    Buna kimsenin hakkı yok. Herkesin sınırları çizilidir ve o sınırlarda sözlü ya da fiziksel şiddet OLAMAZ.
    Şiddetin her türlüsü kötüdür. Hatta en lanet şey şiddettir. Kim kime yaparsa haksızdır...

Üye
    ::(umut):: Avatarı

Son Giriş
    11.01-2017
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Öğretmen ile görüşmeye gidip bizzat tokatı attıysanız maalesef haksız olan sizsiniz ama sanırım bu durum hastalığınıza bağlı bir tepki, ama ne olursa olsun hastalığınızda kaynaklı bu tür istenmeyen durumlara karşı gergin bir ortamda yanınızda başka bir yakınınızla bulunmanızda fayda var.
    Tavsiyem çocuğunuz öğretmenini de değiştirin, çocuğunuz bu işten sizden daha fazla zararlı çıkacaktır.

Üye
    xdoktorx Avatarı

Gerçek Adı
    uzalı mavi
    Son Giriş
    15.09-2010
    Saat
    03:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın arkadaşlar oglumu okuldan aldım,miliegitimden daha iyi bi okula verilmesini istedım.verildi.ögretmene gelilce onunla mahkemede görüşecez .umarım taraf tutmazlar adil olur .saygılar hepinize

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Doktor,yazıda kapıya vurdu,duvara savurdu şeklinde bir ibare yoktu,böyle bir durumda elbette tepki de gösterilir,sınırlar aşılıp darp da edilir,ben de babayım bilmem mi o duyguyu,yukarıdaki yazıyı böyle bir durum için yazmadım elbette.
    Ve böyleleri öğretmenlik falan değil,tüm kamu hizmetinden men edilmeli.
    Saygıdeğer öğretmenlerimizin ismini böyle kendini bilmezler lekeleyememeli.
    Geçmiş olsun diyorum,çocuğunuzu o okuldan almanız isabetli bir karar olmuş.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Dayak cennetten cıkmadır,Okulda ,askerde kim dayak yemedi ki !Şaka bir yana, bu öğretmen sadece sizin cocuğunuzumu dövüyor, siz çoçuğunuzu daha iyi tanırsınız.Biliyoruz ki bir çok anne baba daha cocuk 3 yaşına gelmeden eğitim kurumlarına cocuğu veriyorlar, bu cocukları öğretmenlermi büyütecek biz anne babalarmı ?Burada yargılama yapmak amacım değil ama öğretmenlerin işi zor, şimdiki cocuklar danone nesli olduğundanmı ne hem cok akıllı hemde cok hiper yaramaz..

Üye
    olvido74 Avatarı

Son Giriş
    29.05-2011
    Saat
    16:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Biraz konudan uzaklaşacağım ama ben bütün okullara kameralı sistemin getirilmesinden yanayım. Bu sistem yardımıyla aileler de sınıf ortamını takip edebilmelidir. Böylelikle hem öğrenci hem öğretmen kendine çekidüzen verecektir.

Bu tarz uygulama bir okulda denendi üstelik velilerin isteğiyle. Sonuç mu? Veliler daha sonra kameralı sistemin kaldırılmasını istedi

Üye
    pdx Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    16.04-2016
    Saat
    18:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OKUDUKLARIMA İNANAMIYORUM !
    Koskoca 2.murat oğlu Fatih Sultan Mehmet'in eğitimi için öğretmeni Akşemsettin'den tokat yemeyi göze alıyor fakat sizler neler konuşuyorsunuz.Eğer ki öğretmenlerimizi bıktırırsak,eğitimsiz bozuk bir toplum ile karşı karşıya kalırız.Her meslek grubunda çürük elmalar mutlaka olacaktır.Bir pire için yorgan yakmak da pek mantıklı değil.

Üye
    Başgedikli Avatarı

Son Giriş
    23.09-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@pdx üye olmuşsun iyide etmişsin.Hoş geldin sefa geldinde.Yahu Azizim taa 2010 yılındaki mesajı hortlatmışsın Olaylar olmuş,geçmiş gitmiş.Ama tabi yazdıklarına bende katılıyorum.Tekrar hoşgeldin.

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    79
    Blog Mesajları
    2

Ufuk abi konuyu okudum o kadarda deyil yani tamam ögretmen saygı sevgi anladıkta savunmasız çocuklaraında pskolojisi bozulacak kadar şiddet görmesine karşıyım , ayrıca herkez tarafında sevilen sayılan bi erkek ögretmenin sapık oldugunu ve ögrencilerini kurban seçtigini ögrendim,üstelik çocuklar defalarca ailelerine anlatmalarına ragmen aileler inanmamış , bi anne bi baba ne olursa olsun evladını anlamalı yanında olmalı ,ne çocuk şımarsın nede ögretmen haddini aşsın benim dedigim...

Üye
    GND Avatarı

Son Giriş
    23.05-2016
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hiç korkma hiç bir şey olmaz bu ülkede adalet diye bir şey zaten yok baksana haberlere adam küçük çocukları taciz ediyor tecavüz ediyor tutuksuz yargılanıyor o yüzdem hiçbirşey olmaz eğer çok üstüne gelirlese de ağır tahrik varde ben şizofrenim de ceza almazsın bu tip öğretmen müsvettelerne bende çok ayar oluyorum aynı şeyi benim çocuğuma yapsa var Allahı gelse alamaz elimden yeminle ...

@faruk34
    zihniyetiniz çok yanlış çocuğunuz var mı bilmiyorum ama aynısını o zaman bir öğretmen sizin çocuğunuza yapsın sessiz kalın bakalım nasıl oluyor ??
    benim okul hayatım çok sorunlu geçti haa benimde hatalarım olmuştur elbet hatasız kul olmaz ama suçsuz yerede az dayak yemedim hocalarım dan başımızda böyle ilgisiz anne -baba olunca şimdi psikolojim ruh sağlığım herşeyim bozuldu şu anda 10 yıdır psikolojik tedavi görüyorum lisede yediğim dayağı size anlatmaya kalksam burdan istanbula yol olur çoğuda haksız ve suçsuz yere haa aynı şeyi şu anda birisi benim çocuğuma yapsa öldürürüm o adamı .. Ayrıca dayak sopa bunlar hayvana eşşeğe yakışır.....

Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    23

Şimdiki çocuklar ne şanslı ya dayak yok hakaret yok.Öğretmenin yüzüne tükürsen fiske vuramıyor.Doktoru dövsen doktor suçlu oluyorBundan çok değil 10-12 sene önce ne dayaklar atardı hocalar.Sıra dayağı çekerdi kız erkek farketmeden döverdi.Zaten bu tarz şeyler hep bana denk geliyor.Ceremesini ben çekiom sefasını benden sonrakiler sürüyor.Sopa kemiğe gelmesin diye elimizi şekilden şekile sokardık.Gözlüğünü çıkart yavrum dediğinde tokatın geleceğini anlıyordum.Vedat diye bir arkadaş vardı ona acayip kafayı takmıştı hoca.Onun yediği dayağın yanında bizimkisi sinek ısırığı gibi kalırdı.Kendi yediğim dayaktan çok vedatınkiler aklımda kalmış nedenseÇocuk çok fakirdi önlük mönlük yoktu hocada önlüğü bahane edip döverdi.Saatler boyu vedatın ordan oraya savrulmasını izler dururduk.

Üye
    GND Avatarı

Son Giriş
    23.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@zendark

aynı ben valla lisede suçsuz yere azmı dayak yedim beee inşallah aynısını başkasıda onların çocuğuna yapar öğretmen müsvettleri...

Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    23

Lisedede yine kabak benim başıma patladı.3 zayıfla kalma vardı o zamanlar.Hazırlık senesinde zibilyon tane ders alırdım 3 ünden kaldığım için 1 sene uzattım.Ertesi sene bu kural kalktı ama olan benim 1 seneme oldu yine.Şaka gibi yaw liseyi uzatıpta üniversiteyi takılmadan bitiren birtek benim heralde ülkede

Üye
    GND Avatarı

Son Giriş
    23.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    batsın bu dünya beee böyle hayat mı olur ...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12