Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar
    engelli kadrosunda bir kamu kuruluşunda teknisyen kadrosunda çalışıyorum işe girdikten sonra
    mesleğimle ilgili 2 yıllık bir okul bitirdim diplomamı aldıktan sonra intibak yazımı yazdırdım ve maaşım bir miktar arttı yaklaşık 25 ay sonra bu ay maaşım 43 TL azaldı bunun nedeni olarakta ozel hizmet tazminatı 9300 yerine 10000 hesaplandığının tespit edildiği bu aydan itibaren 43TL daha az maaş alacağımı ve diplomamı aldığım tarihten itibaren geriye dönük fazla ödemelerin tahsil ediliceğini bana yaklaşık 900TL lik bşr borç tahsil edileceğini bildirdi...

benim sorum bu geriye dönük bu borcu ödemek zorundamıyım sonuçta benim yanlış beyanım veya benim hatam dan kaynaklanan bir durum değil kurumun yaptığı bir hata sonu oluşan bu borcu ben ödemek zorundamıyım ben aldıgım maaşa göre kredi çekmişim konut kredisi ödüyorum bu parayı ödeyecek gücüm yok ne yapmam gerekir yasal haklarım nelerdir bilgi sahibi arkadaşlardan yanıt bekliyorum teşekürler saygılar.

Üye
    adsız Avatarı

Son Giriş
    06.07-2012
    Saat
    23:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    idare yaptıgı fazla ödemeyi ancak ödeme tarihinden itibaren 60 gün içinde isteyebilir. Bu yüzden sizin maaşınızdan yaptıgı kesintiler yasal değildir. Kurumunuza durumunuzu belirten itiraz dilekçesi ile başvurun. Resen düzeltmezlerse idare mahkemesinde dava açın.