Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hdaglar Avatarı

Gerçek Adı
    hanlar
    Son Giriş
    03.09-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    hakkari
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2009 model toyota otamatik araba aldım daha onüç bin kilometrede çokta iyi bakıyorum servis bakımı için servise gittim servise arabam dedim rapada tutup bırakıyor sorun var dedim debriyejde sorun vardı hal ettik dediler oysa sorun devam etti
    bir daha kendileri arabaya bindiler rapada denediler kabul ettiler şindi bana diyorlar şazımanda vurma var totota ya bildilereceyiz şanzımanın ya tamamı yada bir kısmı deyişecek aracı en az 20-30 gun bizde kalacak
    bende dedim bir gunde olsa arabasız kalmam madem oyle bana araç temin edin sorun giderene kadar araç ayıplı deyiştir aldğım gun den bu gune kadar kilima çalişmadı bir sefernde rekorda delik var deyiştidiler duzeldi dediler duzemedi
    şindi diyorlar renli boyo bastık gaz öyle tesbit edip yapacayız
    sizce ne yapmam gerekir

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

allah yardım etsin,geçmiş olsun.
    toyotanın genel merkeziyle görüşün bence,aracın garantisi bitmemiştir tahminim ona göre birşey yapsınlar.bayiler bazen işgüzarlık yapıyor,siz bence direk genel merkeziyle görüşün.

Üye
    hdaglar Avatarı

Gerçek Adı
    hanlar
    Son Giriş
    03.09-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    hakkari
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2009 aldıgım toyota araç servise gittigimde rampada sorun çıkarıyor dedim dediler ki sorunu hallettik devreşteydi oysa sorun yine devam etti bir daha gittim kendileri araca bindiler arızayı kabullendiler bana dediler şanzımanda vurma var şanzımanın tamamı ya da bir kısımı degişecek araç bizde en az parça gelene kadar 20-30 gün kalacak bende itiraz ettim araçsız kalamam dedim ayiplidir daha 1300 km degil ya bana aracı degiştirin ya da bu servis mühdedince bana bir araç verin onlarda toyotada degişim ve araç kiralama olmaz dediler yani bizleri magdur etmek ikinci arıza aldıgım günde aracın kliması çalışmadı servise gittim dediler delik var rekor degiştirdiler yine devam ediyor sorun bu seferde renkli gaz bastılar sızıntıyı nerde oldugunu belirtmek için o sorunda devam ediyor ne yapmam lazım bana yardımcı olur musunuz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ana firmaya yazarak sorununuzun çözümü isteyin. Belki bir yararı olur...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...