Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    izzet42 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar...ben 4-5 ay önce ankarada bir firmaya uzun yürüme cihazı yaptırdım.fakat ölçüyü iyi yapamamışlar hiç kullanmadım...4-5 kez aradım kendilerini benim ankaraya gelmem gerektiğini söylediler...hadi ona da tamam diyelim ithal olması gerekirken yerli mal kullanmışlar..açıkcası güvenim kalmadı o firmaya...mal müdürlüğü tarafından kendilerine daha bir ödeme yapılmamış ve benden talimat gelinceye kadrada yapmayacaklar zate...şimdi benim sorum şu:ben bunlara noterden vekaletde verdiydim...bu malı geri iade edip başka bir firmaya yaptırmak istiyorum...ne gibi prosüdür uygulamam lazım...yardımcı olursanız sevinirim...tşkler

Üye
    nihal63 Avatarı

Son Giriş
    23.03-2009
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bence iade etmek için yasal yolları deneyerek vakit kaybetmek yerine, yeniden rapor alıp yenisini yaptırabilirsin. Ben de uzun bacak yürüme cihazı kullanıyorum ve geçmişte aynı şey başıma geldi. 6 ay gibi bir süreden sonra yenisini yaptırmıştım. Bu arada en son yaptırdığım cihazdan çok memnunum, isteyenlere adres verebilirim.