Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hasankodan Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Kodan
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    Kağıthane / İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam Arkadaslar.
    Ben 01.02.1990 - 29.02.2004 Tarihleri arasında bir kırtasiye firmasında Sigortalı çalıştım. Sonra şirket birleşmesi gerekçesi ile bizi başka bir firma üzerine geçirdi. Şimdi dava açabilir miyim, açsam Sonuç ne olur. Deneyimi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Üye
    hel Avatarı

Son Giriş
    15.06-2011
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dava acmak icin gerekcen nedir onu söylersen sevinirim detaylı anlatırsan daha iyi bilgi almıs olursun

Üye
    hasankodan Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Kodan
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    Kağıthane / İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kendi firmasını kapattı aslında. Firmayı devretti, bu yeni firmadada Kendisi Müdür oldu. Bize sizin tazminatlarınızı param olunca vereceğim dedi. Sonrasında ise Patronla konuştum sizin tazminatlarınızı o verecek dedi. bizi oyaladı durdu. Kendiside sirketin içindeki malları, çıkardığı ürünleri devretti. Firma üzerine olan Dükkanıda oğlu ve kızının üzerine yaptı, o ara Bankalara borcu vardı icra el koymasın diye. Sonradan bu isyerinde kaza geçirdim. patron ise 4 sene benim yanımda çalıştın diyor. Diğerini kabul etmiyor. Ben mahkemeye versem iş tazminatı için, ama duyduğum kadarıyla işten çıktıktan sonra 5 sene içinde basvurmak gerekliymis. Sizce ne yapmalıyım.

Üye
    hel Avatarı

Son Giriş
    15.06-2011
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    anladıgım kadarıyla oyuna gelmissiniz adam resmen iflas göstermiş.yani isten cıkıs giris yapmıs gibi olmusunuz.eger zamn aşimi olmadıysa saglam bir avukatla acilen görüsün bu işlerde iyi olan ,yeni firma dedigim gibi eski isyerin iflas gösterince yeni firmaya yeni ise gibi görünüyorsunuz eski firma saybi resmen kandırmıs oyalamıs cok zor bir durum acilen avukata gidin yapilacak bise varsa dava edin hakkınızda hayrlısı olsun.