Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nihat8102 Avatarı

Gerçek Adı
    nani
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşım bende bu tür hakaretlere maruz kalmıştım. Sekız ay çalıştım sonra bırakmıstım. Su an öğrendim ki işyerinde böyle bır durumla karşılaşırsanız tazminat hakkın saklıdır. Bu psikolojik durumun adına hukuki dilde mobing diyorlar. Her türlü sözlü yada tensel tacizi hakaret işten yıldırma, ee cıkması için her türlü baskıda ve işyerinde kişiliğine her türlü sözlü tacizde bu tazmınat hakkın gecerli. Istersen bi arastır.. " mobing "

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah yardımcın olsun kardeşim. Allah mazlumun yanındadır hiç korkma

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Ayrıca duruşmaya giderken benle anlaşmak istediklerini, davadan vazgeçmemi istediler demen hakim için çok önemli karar yetkisidir.

Üye
    güzgülleri Avatarı

Son Giriş
    20.03-2012
    Saat
    23:07
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar benim işyerimdede amirim işe girdiğimde şununla konuşacaksın şununla konuşmayacaksın deyip eğer konuşma dedikleriyle konuşursam acaip ters bakarak ve davranarak beni baskı altına almaya çalıştı daha doğrusu kimseyle konuşmamamı istedi sen memursun odan var otur yerinde deyip işde vermeyerek bir nevi yalnız bırakarak yıldırmaya çalıştı
    hele de gıcık olduğu kişilerle konuşursam kıyametler kopardı yalnız bunları birilerinin yanında değil ben oda da yalnızken yaptı bazen üzerime o kadar fazla gitti ki sinirlerim bozulup ağladım bu seferde diğer insanlara o duygusal onu kırmayın diyerek üstümden prim yaptı çünki benim değer yargılarım ondan o kadar farklıydı ki benim yaklaşım tarzım hep daha ince ve biraz daha farklıydı bir şey isterken hep lütfen tabirini kullanıyordum bu da diğer arkadaşlarımın hoşuna gidiyordu ancak amirim arkadaşlarla iyi geçinmemi istemiyordu beni uyarıp kendisi ise 2-3 kişi dışında diğerleriyle can ciğer kuzu sarması geçiniyor bu arkadaşlara da diğer 2-3 kişi söyleyip onları dışlıyordu ben de herkese iyi davrandığımdan bana kızıyordu. Aşırı despot ve baskıcı davranıyor diğer insanların yanında sen erken çık evine git şeklinde konuşarak prim yapıyordu. Üzerimde o kadar fazla psikolojik baskı kurmuştu ki, artık kabusum olmuştu sinirlerim bozuluyor ve üzülüyordum. Ben her üzülüp ağladığımda da benimle dalga geçiyordu artık öyle olmuştu ki diğer insanlarda da bak ne kadar kırılgan imajını yapıştırmıştı bu durum beni o kadar rahatsız eder olmuştu ki ne deyim Yüce Allah'ın her şeyin hayırlısını versin. Bir kişi bile yaşamımda dengelerimi altüst etmeye yetmişti. Paylaşmak istedim yalnızca....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12