Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sessiz harf Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    19:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    geçmiş olsun tibet. ufak bir iz ve 45 bin tl tazminat. mutlaka siz ve aileniz de üzülmüşünüzdür böyle bir duruma. zaten bu üzüntü yeter de artar bile size. ben çocuğun ebeveyni olsam, ve gerçekten bu denli az bir zarara karşı, hele sizin ve ailenizin iyi niyetli olduğundan eminsem dava bile açmazdım. kapıma gelen insanları da asla kovmazdım. sakatlığa,hatta ölme neden olmaya bile çoğu zaman bu kadar çok tazminat olmuyor ülkemizde. hatalı olduğunuza karar verilse bile bu denli tazminatı asla alamazlar. bu olayı fırsat bilip menfaat sağlamaya hakkı yok karşı tarafın zaten. tekrar geçmiş olsun diyorum. ama mutlaka bir avukatla anlaşın. savunmanızı kendiniz yapmayın. profesyonel ve bilinçli bir desteğe ihtiyacınız var.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:33
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Deli Yürek,bir bakımdan katılıyorum sana ama benim tepkim bir kazanın maddi çıkar uğruna kullanılmak istenmesine.

Üye
    TIBET26 Avatarı

Gerçek Adı
    Tuncay can
    Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar zaten köpegimiz saldırgan bir köpek değil herkes bilir ispanyol kukır derler kulakları uzun kıllı köpeklerden. bakın olay şoyle lütfen konu hakkında bilgisi olmayan bir şey yazmasın. gece saat 11 de çocuk babannesiyle parkta artık dövmüşmü cocugu bilmiyorum ağlayarak annemlere doğru geliyomuş köpekte annemin bacakların arasında banklara bağlıymış annem anlammış o anda köpeğin üstüne düşmüş o andada köpek patisiyle cocugun yüzünü çizmiş. annem babam olay günü gittiler hastaneye götürmek için kabul etmediler evlerine 2 defa gitti annemle babam sokaklarından kovmuşlar. adamların amacı para sızdırmak bizden ama yüklü bir şekilde yani . benim amacım bu konu hakkında avukata nasıl başvurmam gerekiyo hakkında bilgi almaktı. ama hiç üstüne vazife olmayan konu hakkında bilgisi bile olmayan iki üç kendini bilmez kişiyle muhatap oldum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12