Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tolga06 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:36
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    biz raporumuzu 06 10 2009 da aldık yasa ise 07 10 2009 yürürlüğe girdi
    bu bizim kanunu hak yolu açılırmı ben arabayı daha önce getitdirmişdim bu konuda neler yapabiliriz dilekcemizi verdik gümrük müdürlüğüne onay çıkmasa mahkemeye başvura bilirmiyiz cünkü birmilyarda kapora verdim ben sözleşmeyaptık kim cayarsA 3milyardaha vercek diye ne yapabiliriz
    saygılar...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Bu politik bir karardır, hukuki bir zemine taşınabilmesi için yasal gerekçe olduğunu sanmıyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    86
    Verilen Beğeniler
    75

2007 model bir araç getirmesi için anlaştığınız kişiyle görüşmekten başka çareniz kalmamış, şu anda yurtiçindeki yaşlı araçları hurdaya çıkartmak için yapmak istedikleri yasa düzenlemesi meclisteyken yapmayı düşündüğünüz bu itirazınıza olumlu bir yanıt alabilirmisiniz oda ayrı konu

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla çok üzüldüm senin adına paran bosuna gidecek anlastıgın adam ne diyor bu konu hakkında anlayıssız birimi

Üye
    vahide Avatarı

Gerçek Adı
    vahide
    Son Giriş
    19.05-2015
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    ankara/ mamak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: abdullahtr Mesajı Gör
    2007 model bir araç getirmesi için anlaştığınız kişiyle görüşmekten başka çareniz kalmamış, şu anda yurtiçindeki yaşlı araçları hurdaya çıkartmak için yapmak istedikleri yasa düzenlemesi meclisteyken yapmayı düşündüğünüz bu itirazınıza olumlu bir yanıt alabilirmisiniz oda ayrı konu
    zararın neresinden dönersen kardır arkadaşım ama anlaşma yaptığın kişide insaf varsa '' ki sanmıyorum ki olsun '' varsa kendi zararını çıkar ve senin paranı verir ama benim her nedense bu insanlara fazla güvenim yok öyleki onlar bu işlerde en ufak bir yasa değişikliğini duyarlar sezerler zaten burda iyi niyet olsa sizinle kim cayarsa 3,000 tl daha öder anlaşmasını yapmazlardı size cayacak vaz geçilecek yok bırakmamışlar işde bu sebeplerden bende aracımı alırken yurtdışı olayına hiç sıcak bakmamıştım daha ortada hiç araba yokken kapora istendi ve gelecek arabanın da ne olacağı belli değildi bence yurtdışında gerçekden güvendiğiniz bir yakınız olmadığı sürece bu insanlara güvenmemek lazım öyleki ben onlarla anlaşamayacağımı getirecekleri arabayı istemediğimi söylediğim zaman bir hafta kadar iknaya çabaladılar baktılar olmuyor bana söyledikleri şu oldu '' bizi arkadaşlarına öner araba almayı düşünenlerin isim ve telefonlarını ve sana pirim verelim'' benim cevabım şaşmadı ben size güvenip kendi arabamı almadımki arkadaşlarıma sizi önereyim bu kadar utanmaz değilim demiştimde bana sinir olmuşlardı hoş benim gıcık bir yanım vardır her zaman bunu onlarında görmesi geç olmamıştıı ...