Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nopleman Avatarı

Son Giriş
    20.12-2012
    Saat
    16:41
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba;Ben özel bir bankanın özürlü kadrosuyla çalışan bir personeliyim.
    özürlü kadrosuyla girdiğim iş yerinin sağlık ynt.31 md(özürlülük halini giderecek protez masrafları karşılanmaz) diye bir madde var,bu yüzden
    protez mas.kendim karşılıyorum.bu tür sıkıntı yaşamış veya yaşayan
    arkadaşlarla bilgi paylaşımına gitmek istiyorum.
    teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    957
    Verilen Beğeniler
    1.251

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sağlık giderlerini banka neden karşılasın ki? Daha doğrusu, işveren sağlık giderlerini kendisi karşılamaz, personelini sigortalayarak onu sağlık güvencesini sağlar. Yani ssk ya da özel sağlık sigortanı yatırmakla yükümlüdür işveren, ortezi ödeyip ödememek onun işi değil. Yanılıyor muyum?

Buraya kadar doğruysam, o zaman şöyle devam edelim:
    1- ssk ortez protez giderlerini talimatlar çerçevesinde öder
    Özel sigorta ise, eğer sigortalıolduğunda sakat değil, sonradan sakatlanmış ve pirim ödemeye devam etmişsen, öder; ama ilk sigortalıolduğunda varolan hastalıkla ilgili giderleri ödemez.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...