Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fikretkaradeniz Avatarı

Son Giriş
    06.06-2017
    Saat
    22:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kalem,

Yazdıklarını şaşkınlık içersinde okudum.Bir yorumunda demişsin ki konuyu açan arkadaşa,eşini hasta bakıcı olarak görüyorsun galiba.
    Evet gerektiğinde eşler birbirlerine bakıcısıdır.Evliliği yaparken iyi günde kötü günde sözünden sonra kabul ediyormusunuz diye sorulmuyor mu?Evet denilmesine istinaden imzalar atılmıyor mu?O zaman kötü gün olunduğunda eşin biri neden hasta bakıcı olma niteliği kazansın ki?Eş attığı imzanın gereğini yapmalı.Eşler birbirine bakmak durumundada olabilir.Bakılacak durumdada olabilir.İyi ve kötü günde nin gereği bu olsa gerek.O zaman nikah memuru sorusunu değiştirsin iyi günde evlenmeyi kabul ediyormusun olsun.

Üye
    N. UÇAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nur
    Son Giriş
    22.01-2013
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar, bende bazı arkadaşların konu dışına çıkarak, bu hadise konusunda fazla abartılı ve gereksiz bir şekilde yorum yapmış olduğunu düşünüyorum. Aklı başında bir insan ayrılmak için evlenmez. Ayrıca, bizler bu olayın içinde değiliz, bu olaya dışarıdan bakıyoruz. Böyle bir hadise yaşanmış ve mağduriyet söz konusu olmuş ise, bu hadisenin bu aşamaya gelmesindeki katkı payının her iki tarafta olacağını düşünüyorum.

Üye
    mami6 Avatarı

Son Giriş
    09.09-2017
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    hatay/iskenderun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar oncelikle bazı arkadaslar olayı anlamak yerine arkadası suclamaya baslamıs yani kısaca morel yerine arkadası bunalım icine suruklemeye baslamıs neden derseniz once sunu dusunun evlenen cift evlendigi zaman arkadas saglam mıs engelli olunca ayrılmak istemis diger bir husus aralarında sorun varsa evlilik icinde o zaman arkadas engelli olmadan once ayrılsaydı.bu suna benziyor bence hersey guzel iken hayat rahat ama birazcık sıkıya gelince kac evlilik bu olmamalı bence arkadasa allah sabır versin ..

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

empatizan fikirlerini kendine sakla.bi daha da yorum yapma.ben sizden sadece şikayet dilekçesi örneği var mı diye sordum siz bana bunun nedeni sen olabilirsin diye cevap veriyorsunuz.
    arkadaşlar ki o arkadaşlar kendini çok ii biliyor;sakat bir insanın sağlam bir insana neler yapabileceğini bir düşünün bakalı.ben bu hakde eşimi bir başkasıyla aldatmadım aldatamam zaten,eve sarhoş gelip de çılgınlık yapmadım yapamam zaten.hayatının bundan sonrasını başkasına muhtaç bir şekilde yaşamak zorunda olan insan en yakınında eşi varken niye başkalarını tercih etsin ki?hiç kafanız çalışmıyor mu sizin ya?

'Sakatlanmanızın ruhsal tezahürlerini acaba eşinize nasıl yansıttınız?
    Onu hırpalamış, üzmüş, karamsarlığa ve mutsuzluğa sürüklemiş olma ihtimaliniz yok mu? '
    bu ne saçma salak bir cümle be kardeşim,heralde sen böyle davrandın etrafındakilere!ben düşmüşüm kendi derdime yok bide onu hırpalıycam,üzecem falan filan .farz edelim ki böyle bişey yaptım sanane be kardeşim,sen kimsin benim evliliğimi sorguluyorsun?
    sizden sadece bu konuda şikayet dilekçesi örneği var mı diye istekde bulundum.elinde böyle bir rnek varsa yolla,yok sada sus!
    fikretkaradeniz ve mami06 teşekkürler bu arada!

----------

empatizan yorumlarımı okumadan yazmışsın birde,benim maddi olarak bişeye ihtiyacım olmadığnı daha önce yazmıştım...

Üye
    cigdem84 Avatarı

Son Giriş
    18.07-2011
    Saat
    16:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence cok zor bı durum ama insallah ıyıleseceksın ve kazanan olacaksın bır omur ınandıgıın ınsanın kısa yoldan ne oldugunu gordun bosver dıyıcem zor ama öle olmalı..

Yasaklı Üye
    tekecig Avatarı

Son Giriş
    03.01-2010
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    Plüton
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben hiç elenmedim ama evlilik her iki tarfında menfaatlerini korumuyorsa mutlaka sorun çıkar diye düşünüyorum.
    Şu ana terkeden taraf kendi çıkarı için doğru olanı yapmaya çalışıyor.
    Ama bu durumda siz zarar görüyorsunuz.
    Eğer terketmese o zarar görecek.
    Demekki ne yaparsanız yapın bundan sonra savaş başladı demektir.
    Savaşta ise her yol mübahtır.
    Ancak bu savaşın sonunda her ikinizde kaybedeceksiniz.
    Bu savaşın kazananı olmayacak. O yüzden şimdikten kayıplarının yaralarını sarmaya başla.
    Her etki bir tepki doğurur bunuda unutma.
    Sen şiddeti artırdıkça karşı tarafta şiddetinin artıracaktır.

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tekecig sen nickini değiştir çebicik yap
    sen benim şiddeti artırdığımı nerden gördün?meydun musun?

----------

çebişcik olcaktı

Yasaklı Üye
    tekecig Avatarı

Son Giriş
    03.01-2010
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    Plüton
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çebiş nedir ki?

Şiddeti burda teşbih maksatlı kulandım.

Karşı tarafa verilecek acının dozunu ifade ediyor.

Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

Arkadaşım bırak gitsin ya!

Kötü gününde yanında olmayan adam bırak boşansın.

Şu saatten sonra olsa da farketmez, olmasa da..

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

çebiş tekenin yavrusudur!
    kelimelerimizi dikkatli kullanalım

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Sizin gibi düşünenlere teşekkür ediyor,farklı görüşleride acımasızca hatta hakaret edercesine eleştiriyorsunuz atoksal ! İnsanlara nasıl bir dil kulanması gerektiğini söylerken sizde kendi adınıza hatırlarsanız burada daha az kırıcı olunabilir.Burda bir çoğumuz engelli insanlarız birbirimizin kötülüğünü herhalde istemeyiz ama üçüncü gözler olarak tam bilmediğimiz bir olaya bakış açılarımız farklı olabilir bunu kabul etmiyorsanız başlık açarken beni desteklemeyenler/farklı düşünenler lütfen yazmasın diyebilirdiniz belkide.
    Eşim boşanmak istiyor ben istemiyorum,yasal haklarım nelerdir ?(Hukuk) demişsiniz ama bir tarf istiyor bir tarafta istemiyor insanlarada yorum hakkı doğmuş siz istemeseniz bile ve daha sonraki cevaplarla sizde katkıda bulunmuşsunuz yorumlara,sadece başlığa göre yazacaksak size hukuki mücadelenizde lehinize başarılar dilerim.

Üye
    ismail13 Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf İsmail Dalkılıç
    Son Giriş
    20.02-2012
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Bitlis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadasım sana tavsiyem karısma . bırak git sin bakalım onu dısarda nasıl bir hayat bekliyor . neler yapacak . belki senden daha zor bir duruma düser belki yiyecek ekmeği bulamayacak . allah onun yaptıklarını onun yanında kaar kalmıs gibi bırakmaz .sen merak etme bırak gitsin derim dönsede kıymeti var mı . ama illaki mahkemeye vermek isterim diyorsan ise . tek taraflı bosanmalarda birazgider gelirsiniz. o bi kaç mahkemeye gelmeye bilir de .sonra zorla getirilir mahkeme anlayacağın uzun iş . bir sürü sey .ama sonuçta bosanır senden sen ne yaparsan yap , geçmis olsun

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: atoksal Mesajı Gör
    Sakatlandıktan sonra eşim beni terketti!
    Medeni kanuna göre yasal haklarım nelerdir!savcılığıa şikayet dilekçesi öreneği var mı bu konuda?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12