Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    vedanur Avatarı

Son Giriş
    11.07-2015
    Saat
    00:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bi konuda bilginizi rica edicektim. babam annemi mahkemeye verdi boşanmak için mahkemeye girdiler ve hakim annemin boşanmak istememesini kabul etti ve boşamadı. bunun üzerine babam temyize verdi. aradan belli bi süre geçti ve sonuç kararda şöle yazıor ben anlamadım boşanmışlar mı yoksa boşanmamışlarmı. bir bileniniz varsa cvp yazarsa çok sevinirim.

taraflar arası davanın yapılan muhakemesi sonunda mahali mahkemece verilen ... tarih numarası gösterilen hüküm temyiz edilmekle evrak okunup gereği görüşülüp düşünüldü.
    dosyadaki yazılara kararın dayandığı delillerle kanuna uygun sebeblere ve özellikle delillerin takdirinde bir yalnışlık görülmemesine göre yerinde bulunmayan temyiz isteğinin reddiyle usul ve kanuna uygun olan hükmün onanmasına onama harcının temyiz edene yükletilmesine bu kararın 15 gün içinde karar düzeltme yolu açık olmak üzere oy birliğiyle karar verildi.

lütfen en kısa zamanda bilgi verirseniz çok mutlu olurum

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bende cümleyi şöyle kurayım; baban annenden boşanamamış.

Üye
    vedanur Avatarı

Son Giriş
    11.07-2015
    Saat
    00:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok saolun ya ben de öle anladım ama birkaç kişi okuyup bboşandı diince terddüte düşmüştüm.çok çok tşkr edrm

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Devletin kurumlarıda artık dilini güncelleştirsede ne yazdıklarını anlamak için birde kılavuz aramasak.

Üye
    N. UÇAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nur
    Son Giriş
    22.01-2013
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yargıtay, babanızın Temyiz istemini yerinde bulmayarak, reddetmiş ve esas mahkemesi kararının usul ve kanuna uygun olduğunu belirterek, Onanmasına karar vermiş. Bundan sonrasında ise, Yargıtay kararının babanıza tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içerisinde babanız, Tashihi Karar (Karar Düzeltme) isteminde bulunmaz ise, esas mahkemesi kararı kesinleşmiş olacaktır. Saygılar.