TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 55 mesajın 46-55 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    46
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @ÖzgürKız

annem babam hayatta değil ayrıca o benden 2 yaş küçük abim falanda değil kardeşlerim var ama onlarda pek sahip çıkmıo artık söylencek bişi kalmadı zamanında çok yardım ettim öldürcek beni hala yardım etin falan denio ne yardımı kardeşim hayatım tehlikede benim

Üye
    ÖzgürKız Avatarı

Son Giriş
    03.01-2022
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    Hollanda
    Alınan Beğeniler
    438
    Verilen Beğeniler
    257

Sakin ol ya. Herkes yardımcı olmaya çalışıyor kendince. Ha abi ha kardeş ne fark eder aynı anne babanın evladısınız.
    Evde ki payın neden bu kadar peşine düştün? Gerçekten paraya mı ihtiyacın var yoksa kardeşinden intikam almak için mi yapşyorsun? Öyle bir his uyandırdı bende..

Askıda Üyelik
    büşra3344 Avatarı

Gerçek Adı
    büşra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    6

Evi satın hakkına düşeni verin yada uyuşturucu kullanırken yakalattırın ben olsam kardeşimdir derim düşmüş bi tekmede sen abisi olarak atamazsın bu konularda bilgili tecrübeli uzmanlarla konuşun ama önce niyetinizi belirleyin maddi çıkarlar için kardeşini mi yakacaksın yada manevi değerlere sahipsen kardeşini kurtarmak için çabalayacakmısın - şahsi düşüncem -

Üye
    Münzevi Avatarı

Son Giriş
    25.02-2018
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    200
    Verilen Beğeniler
    271
    Blog Mesajları
    5

Ev elden gitmeyecekse sadece oturacaksa otursun bence. Evi satsan, sokakta mı kalacak, bir gün karşına çıkar yine musallat olur. Hele senden korkmuyorsa...

Ben olsam o evde oturmasına izin verip bağımı koprırdım ondan. Bunun ötesinde bana bulaşsaydı ıssız bir yere götürüp temiz bir dayak çekerdim ona. Benden bağımsız, benle alakasız yaşamasına yol açardım. Geberip gittiğinde evi alırdım.

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    46
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @ÖzgürKız
    sokakta yaşıom tabiki evdeki hakkımı isticem ister intikam deyin ister başka bişey ben hak almak diom buna

@Ronican
    gücüm yetse temiz bi dayak atardım ona ama gücüm yetmio bende şikayetle vs ile çözmeye çalışıom durumumu

Üye
    besyo0419 Avatarı

Gerçek Adı
    milan_0419
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ağrı
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Ben daha berbattim.iyilestim çok şükür Allah'ın izniyle.Adıyaman Menzil'deki Şeyh'e götür.Onlar vesiledir.İnternetten arastir..Namaz kılsın.birde tedavide şart.Allah yardım etsin.kardesine sahip çık.benim basimada geldi.amaben sorun çıkarmadım aile destek olsaydı. bana aksine ailem destek çıkmıyordu.maddi manevi olarak açık lise den üniversite kazandım.su an 4.siniftayim.ailem gene aynı.hep maddiyat işte.kendinide haklı çıkarma kardeşine yardım et.bu vebal boynunda kalır merhametle yaklaş sonu güzel olur

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    46
    Verilen Beğeniler
    0

@besyo0419

onun şeyhi var saidi nursi d artık onla ilgilenmiyom başka yerde dedem den kalan yerde kalıyom Allahından bulsun diyom

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    2.241
    Verilen Beğeniler
    2.849

@basari , nasıl bir hayatın var senin .

Konuyu okurken bir yandan üzüldüm öte yandan güldüm .

Trajikomik olaylarhep seni mi buluyor be kardeşim .

Madem bu kardeşin bu kadar belalı , tek çaren ondan uzak durmak .

Belalı insanlar eninde sonunda birilerine bulaşır ve kendilerinden daha belalı birine denk gelince de belalarını bulurlar .

Hayattaki en büyük güç sabırdır .

Sabretmeyi başarırsan kazanan sen olursun .

Kardeşin de olsa ,o tarz insanlardan uzak dur .

Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:49
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.959
    Verilen Beğeniler
    1.598

Kardeşim babamın evinde oturuyor demişsin,
    Oda babanın evladı sanırım.
    Bırak otursun,durumun iyi ise karışma.dünya hayatı ve malı kimseye kalmadığı gibi size bize hiç kimseye kalmıyor,madde bağımlısı demişsin.elinden geliyorsa ona iyilik et,kurtarabiliyorsan bu bağımlılıktan kurtar onu sevaba girersin . @SERAFİM gibi biraz güldüm kusura bakma.ama bayağıda düşündüm. ..

Niyemi?
    Dedemden kalma 300 500 hektar yer var, diğer amcalar hepsini almış bir şekil,babama ve diğer amcama 20 30 hektar vermişler,

Güya akılları sıra kurnazlık yapmışlar,ama ALLAH insanı öyle bir yakalar ki kimseye benzemez, hak yiyen amcamlar 60 yaşına gelmeden öldüler ne acılarlar içinde.çocukları perişan şuan,

Babam ve hakkı yenen amcam,babam 83 dğer amcam 93 hala hayatta gayette mutlular,kimseye muhtac da değiller .

Özet olarak .bırak kalsın haklıysan bir şekil hesabını soran var.

Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:49
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.959
    Verilen Beğeniler
    1.598

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @basari
    Kardeşim babamın evinde oturuyor demişsin,
    Oda babanın evladı sanırım,öyle değilmi?

Bırak otursun,durumun iyi ise karışma.dünya hayatı ve malı kimseye kalmadığı gibi size bize hiç kimseye kalmıyor,madde bağımlısı demişsin,o zaten bitmiş,elinden geliyorsa ona iyilik et,kurtarabiliyorsan bu bağımlılıktan kurtar onu sevaba girersin . @SERAFİM gibi biraz güldüm kusura bakma.ama bayağıda düşündüm. ..

Niyemi?
    Dedemden kalma 300 500 hektar yer var, diğer amcalar hepsini almış bir şekil,babama ve diğer amcama 20 30 hektar vermişler,

Güya akılları sıra kurnazlık yapmışlar,ama ALLAH insanı öyle bir yakalar ki kimseye benzemez, hak yiyen amcamlar 60 yaşına gelmeden öldüler ne acılarlar içinde.çocukları perişan şuan,

Babam ve hakkı yenen amcam,babam 83 dğer amcam 93 hala hayatta gayette mutlular,kimseye muhtac da değiller .

Özet olarak .bırak kalsın haklıysan bir şekil hesabını soran var.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234