Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Andok Avatarı

Gerçek Adı
    Vedat
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar
    2014 Yılında garanti bankasından 25.000 tl kredi çektim 1 yıl ödedikten sonra işlerim kötüye gitti ve ödeyemeyecek duruma geldim. Banka beni icraya verdi çalıştığım için her ay maaşımın 4/1 i kesintiye uğruyordu defalarca banka ile avukatları ile görüşmeme rağmen kolaylık sağlanmadı pek bilgi sahibi olmadığım için buradan sağlıklı bir çözüm bulmak için yazıyorum. Ben şu an kredi borcumu kapatmak istiyorum bankaya ne kadar borcum var dediğimde 27 bin tl ile kapanır diyorlar. Uyaptan dosya bilgisine baktığımda 33 bin tl borç görünüyor. Yüzde 40 engelli raporum var. Bir yıl kredi borcumu zaten ödemiştim son bir buçuk yılda 450 tl her ay maaşımdan kesintiye uğramasına rağmen borcum hala bu şekilde acaba izlemem gereken yol ve yöntemleri söyleyip yardımcı olabilecek biri varmı şimdiden teşekkürler. Engel durumu olan vatandaşlardan faiz alınmıyor diye bir söylenti duymuştum da doğruluğunu bilemiyorum ne yapabilirim acaba ?

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    539
    Verilen Beğeniler
    151
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşım, bankanın avukatıyla konuşup pazarlık yapacaksınız, başka yolu yok. Aslında size oldukça insaflı davranmışlar. 25.000TL'nin 1 yıllık faizi bile ödediğiniz para kadar tutar. Avukat masrafı, dosya ücreti vs. derken uçar gider.