Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    turanoz Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    29.02-2012
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar
    ben 96 senesinden beri rapor alıp gönderiyorum. ve artık son raporumu da 2008 yılında aldım ve şimdi dava açma aşamasındayım ama nereye nasıl dava açılır bilmiyorum maddi külfaeti ne kadar haberim yok. gerekirse işimi bırakıp bu konunun üzerine gideceğim. bana bu konuda destek ve bilgi paylaşımı yapacak herkese kapım açık tel no larımıda bırakayım. bu hafta sonuna kadar da izinliyim bekliyorum arkadaşlar

tel no : 0538 696 17 99 ev: 0212 369 42 04
    unutmayalım ki birlikten kuvvet doğar..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Durumunuzla ilgili biraz detay bilgi verebilir misiniz?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    turanoz Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    29.02-2012
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben sol bacakta doğuştan kalça çıkığı olan sakatlık derecesi 96-%47 daha sonraki aldığım raporlarda %40 maliyeden 2000 senesinde gelen raporda %30 olan ve bu işin peşini hala bırakmamış olan 1978 ısparta doğumlu bankacılık yapan biriyim.

Üye
    TAGI ÇEÇE Avatarı

Son Giriş
    06.11-2015
    Saat
    09:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi mahkemesinden davanı açıcaksın bende dava açtım ist buldaysan beraber çalışırız

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Raporlarınız oldukça eski. Raporun alındığı tarihte yürürlükte olan yönetmeliğe uygun olrak alındığını ve üzerinde "sürekli" ibaresi bulunduğunu, bu sebeple maliye bakanlığının bu raporu vergi indirimi için kabul etmesi gerektiğini iddia edip hukuki süreç başlatabilirsiniz (ör: http://www.engelliler.biz/forum/huku...ler-hukuk.html).
    Avukat ücreti konusunda çok bir şey tutacağını sanmıyorum. Sonuçta doğru bir başvurunun ardından çok fazla davaya girmeyi gerektirecek bir konu değil. Süreç kendi kendine işleyecek gibi bir şey. Yerinizde olsam Türkiye Sakatlar Derneği Genel Merkezi'ne yazılı olarak başvurur ve konuyla ilgili avukat talebinde bulunudum. Daha doğrusu, sizin adınıza müdahil olsunlar konuya...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...