Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ozcanerkus Avatarı

Gerçek Adı
    kafkas kartalı
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben iki yıl önce bir kaza geçirdim omurilik felçliyim %91 ağır engelliyim engelli kaldığım için bu durumumdan dolayı eşim bu sene aralık ayında çocuğumuda alıp evden kaçtı haftasına şiddetli geçimsizlikten boşanma davası açtı 4 yaşında bir oğlum var velayetinin almak istiyorum boşanma için engelli durumumdan dolayı başka bir sebep olmadığı içinde tanıklık edecek kimseyi bulamadı yalancı şahitlik içinde annesi ve kızkardeşi tanık oldu ben evliliğimiz süresince eşimle bir kez dahi kavga etmedim dövmedim aldatmadım anlıyacağınız iyi bir evliliğimiz vardı ama engelli kaldıktan sonra eşim değişti ve beni istemedi şimdide çocuğun onda kalmasını istemiyorum benim durumumda olup da eşinden boşanıp çocuğunun velayetini alabilen varmı hakime emsal karar göstermek istiyorum lütfen bu konunda bana yardımcı olabilecek varsa cevap yazsın

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    61

Merhaba ,
    Allah sabır versin çok zor bir durum. Evlenirken iyi günde kötü günde hep yanındayım diye yemin ederler kaza geçirince terk ederler.
    Acı hayat bu maalesef Allah korkusu vicdan sahibi bir insan bunu yapmaz. Çocuğu sağlık durumundan dolayı anneye verirler. Nafaka ödersin.

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

Valla kardeş hayat böyle sen iyi olduğun zaman herkes iyi görünür.düştüğün zaman o zaman gerçek dostu anlarsın.düşenin dostu olmaz boşuna dememişlerdir.valeyeti büyük ihtimal annesi alır sana vermezler hem çocuk küçük sen ancak hafta sonu yada yılda 1 ay görebilirsin.

Üye
    leylamm Avatarı

Gerçek Adı
    LEYLA
    Son Giriş
    08.02-2016
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun Allah büyük eşinin başına ne zaman nerde ne geleceği belli değil, Allah ona belkide daha büyük bir felaket verecek haberi yok. erkek çocuklarının velayetlerini genelde anneye veriyorlar diye biliyorum ama inşallah herşey gönlünce olur...