Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    guzgulu Avatarı

Gerçek Adı
    Dilek
    Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    10:59
    Yaşadığı Yer
    K.MARAŞ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar aramızdaki avukat arkadaşlara meslektaşlarını şikayet edeyim ben bu avukatı ne yapayımmmm,
    işe iade davası açtım tam bir yıl sonra karara bağlandı temyiz falan ve öğrendimki sevğili avukatım dilekcesinde şimdilik bir milyar dediği için bir milyar hak ettim.
    şimdi tekrar fazlaya ilişkin haklarım için dava açıcakmışş dört ayda bitmesi gereken davam bir yıl sürdü. ben maddi ve manevi zarara uğratıldım. işveren beni işe geç aldı.
    şimdii ben bu benim avukatımı napimmmmmmmm
    sayın meslektaşlarıı maddi ve manevi tazminat davasımı acayım baroya mı şikayet edeyimmmm napimmmmmmmmm :evil: :evil: :evil: :evil:

Üye
    sudenaz Avatarı

Son Giriş
    20.08-2008
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    ISPARTA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım sen byle mağdur olmuşssun. Asıl beni dinlesen napardın bilemiyorum.bana yüzdedoksandokuz diyerek mahkeme açtırdı.3milyar pharamı aldı.sonra istemicem diyerek.heray gene istedi.sonra babanı bakırköye gönderecem dedi benden 1,500 milyaar gene aldı.ama birgün bürosuna gittim.gayet rahat birşekilde mahkemeyi kaybettik dedi bu kişi ıspartada avukat necati şahın .necati amca yüzde doksandokuz dedğin mahkeme nasıl kaybediyoruz dedim.defol git sana açıklama yapmak zorunda diğilim dedi.gitmedim belli bir süre sonra elime icra kağıdı geldi.gitmeye korktum ama başka avukatlar bakmadı. Gene gittim gayet rahat bir şekilde mahkeminni masrafını icraya vermişler.mecburen yatıracaksın dedi. Elime bir dilekce yazdı verdi. Gene sordum neden sonuç böyle oldu diye beni gene kovdu.hiç bir bilgi vermeden.ben anlamıyorum bizmi eziliyoruz. Yoksa türkiyenin kanunun bumu adalet yok türkiyede kimse bişey yapmasın ben baroyada şikayet ettim. Bana para yatır soruşturalım dediler.bizim hakkımızı kim arıyacak kanunmu devletmi herşey yalan bunu bilin.

Üye
    lepran Avatarı

Son Giriş
    16.02-2010
    Saat
    14:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hep böylemi olacak davayı kaybettinmi avukatı şikayet et. avukatmı karar veren ,deil hakim neden hakimi şikayet etmiyosun.adı üstünde mahkeme biri kazanacak diğer taraf kaybedecek.bu yüzdeb davalı ve davacı denio. avukat sadece senin adına talep eder hakimden ,hakim haksız bulursa talebi rededer.bilmiyorsunuz sonrada kaybettinmi avukatı şikayet et böylemi

Üye
    gezginemlak Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.06-2017
    Saat
    19:13
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

adalet bakanliginida şikayet edersiniz kesinlikle gelirler araştırırlar.elinizde belgeleri sakın yok etmeyin.

Üye
    dünyaminxcx Avatarı

Son Giriş
    24.06-2010
    Saat
    18:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın av.
    8 binliralık senet alacağımız için icra başlatması ve takibi için avukata başvurduk ilk başta bize bu işlemin 800 tl ye biteceğini söyledi. icra takibinin 15 gün yada 1 ay içerisnde başlamısı gerekirken 4 ay boyunca hiç bir işlem yapmadı.
    bütün icra dairelerini araştırmış olmamıza rağmen, borçlu kişinin adına ve alacaklı kişinin adına icra dairelerinde dosya ve numarası bulunmamaıştır. avukat davacı kişiyi hep ihtarname için davacıyı bulamıyoruz diye oyalımıştır. oysa borçlu ve davacı bilenen adrestedir. bununla avukamıza değiniz icra dairesinde dosya yada numara yok dedğimizdeyse işinizi yapmıyorum siz bu davadan vaz geçseniz dahi avukatlık ücretimi ödeyeceksiniz demiştir.
    biz 8 bin tl için 4,50 tl başta ödeme yaptık. ve ödeme yaptığımıza dair belgemiz var. bir de noterden vekalet verdik.
    şimdi dava için adliyede kendimiz takip ediyoruz. ama bizim avukatımız işimizi yapmadığı halde bu davadan vaz geçseniz bile avukatlık paramı ödeyeceksiniz diye seninle ayrıca görüşecem diye tehtit etmiştir.
    dosya numaramı bile vermeden, hala bizden para talep etmesi doğru mudur.

lütfen cevap yazarmısınız. şimdi ne yapamamız gerek karşılıklı güvensizlik oluşmuştur.

saygılarımla

Üye
    adsız Avatarı

Son Giriş
    06.07-2012
    Saat
    23:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sn.dünyaminxcx ; Senedi tahsil için vekalet verdiğiniz avukatın bağlı bulunduğu baroya ve suçun işlendiği yerdeki savcılığa vakit kaybetmeden suç duyurusunda bulunun. Dilekçenize avukattan almış oldugunuz makbuz vs varsa onları da ekleyin. Savcılık ve baro mutlaka gerekli tahkikatı yapacaktır. Avukatınızın da yapmadığı bir iş için vekalet ücreti isterim demesine de bakmayın. Sizin gözünüzü korkutmaya çalışmış sadece.

Üye
    N. UÇAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nur
    Son Giriş
    22.01-2013
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda mağdur olan arkadaşlara, avukatı BİMER'e şikayet etmelerini öneriyorum. Avukat hakkında şikayette bulunmak için BİMER'e başvurdum, BİMER şikayetimi Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürlüğü'ne göndermiş, akabinde, avukat hakkındaki şikayet dilekçemi ve bu dilekçeme eklemiş olduğum Delil Listemi PTT vasıtası ile iadeli taahhütlü olarak Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürlüğü'ne gönderdim. Bakanlıkla yapmış olduğum telefon görüşmesinde, görevli memur tarafından, Adalelet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürlüğü tarafından avukat hakkında soruşturma açılmış olduğu yönünde şifahen bilgi almış bulunmaktayım.