Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: blov Mesajı Gör
    hastalıgın hakında sormuştum şikayet gelirse kısıtlanıyor psikiyartrihastaları onu soruyorum şikayet geldimi diye allah kolaylık versin
    @blov

hakkımda şimdiye kadar hiç bir şikayet olmadı.sadece sağlık ocağına her ay bir tutanak geliyordu.Aile hekimim benimle konuşuyor sonrada benim hakkındaki görüşlerini yazıp il sağlık müd yolluyordu.uzun zamandır o evrak bile gelmiyor..gayet iyi ve rahatım şuan..kısıtlama olayına gelince,doktorum levent bey annemle konuşmuştu vasi tayin edelim sizi dedi.borçlarımı şuan ödüyorum.çalışıyorum..sanırım vasi olayı ilaçla düzelmeyen %45 üzeri şizofreni için oluyor..çünkü vasi tayini yapılmadı..benim %45 ve tedaviyle çalışabilir.

Askıda Üyelik
    Suqer Avatarı

Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    11:37
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @fringe

Kendini bu kadar sıkmana gerek yok, biran önce avukatla görüş.Şizofren vb tarzda rahatsızlığı olanlar ehliyetsiz raporu alabiliyor.Yani kısadan hisse, Şu an borçlar seni bağlamaz.Bir an önce avukatla konışmanda yarar var.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Başlığın Etiketleri