Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 35 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Valla ben hastanelerde sıkıntıya düştüğüm zaman doktorlarla mülakaşaya girmiyorum arıyorum 183'mü 184'mü sağlık bakanlığını ve şikayetimi bildiriyorum onlarda hastanenin hasta hakları ve başhekimi arıyorlar ondan sonra köpek gibi ilgileniyorlar ama gerçekten de mağdur durumdaysanız tabi ki...

Üye
    kendihalinde Avatarı

Son Giriş
    04.03-2017
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

s'ze hic birsey olmaz hatta ben sizin yerinizde olsam basina yansitirim konuyu ahaber anadolu ajansi tgrt haber bence direk basina yansitin belasini bulsun o doktor olacak zalimde

Üye
    fikret kara Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    26.08-2017
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mahkemelik olursam basına vericem sonuna kadar hakkımı arıcam bizleri anlayan birileri olur işşallah

Üye
    şişiksami Avatarı

Gerçek Adı
    imas
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@fikret kara
    selam sizin bu olay ın sonucu ne oldu cevap verirseniz sevinirim

Üye
    fikret kara Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    26.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şuanda savcılıga sevk edildi savcı bizleri çagırıcak haber bekliyorum

sizin demi böyle olayınız var

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Dovseniz bile bisey olmaz

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    29

Ben olsam Shot TV'nin Whatsapp ihbar hattı: 0533 701 91 61 da bildirirdim eminim çok ilgilerini çekecektir.

Siz nereye şikayette bulundunuz?

Belki bize bir hekim yardımcı olur? @ismayil

Üye
    fikret kara Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    26.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

savcılıga başvuruldu

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

kolay gelsin..

Üye
    mert66 Avatarı

Gerçek Adı
    ömer
    Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    23:15
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İçlerinden bir iki tane çıkıyor cümlesine katılmıyorum.Malesef devlet hastanelerindeki doktorların çoğunluğu engellilere normal davranmıyor.İçlerinde bir iki taqne iyi doktor çıkabiliyor demek daha doğru olur.Şikayet ettiğiniz için kutlarım sizi.Olayın arkasını bırakmayın,geri adım atmayın.Buna benzer bir olay yaşadım.Kesinlikle yüzde yüz haklısınız.(Burda yazdıklarınıza göre)

Üye
    fikret kara Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    26.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

malesef ülkemizde engellileri anlayacak kişiler bence ya engelliler yada engelli yakınları başkaları degil.ateş düştüğü yeri yakar ülkemizde okadar magdur engelliler varki çogu engellilerimizin hakkı yeniliyor kimse saygı göstermiyor hatta saglaminsanlar haklarına tecavüz ediyor.örnekleri çok var yaşadıgımız ülkede engelli park yerine park ederler sonra niye park ettin diye sordugunda babanın malımı derler.hastanede sıra beklersin saglam insanlar önünde kapıyı kapatmıştır.kaldırımda amaların çizlerine araçların park etmesi.aslında görmeyenler onlar.sen ayakta beklersin saglam insanlar engelli yerine oturmuştur kafasının üstündeki yazıyıda görmezler.doktora derdini anlatmak istersin ama sana sorun cıkartırlar.engelli ailesi olarak en çok zoruma giden söz banene senin oglundan demeleri benim oğlumda bu ülkenin vatandaşı aslında engellere sistemden daha çok biz insanlar zorluk çıkartıyoruz.biz engelli dünyamızda birazcık ilği hoşgörü anlayış bekliyoruz bence dünyanın en iyi insanları engellilerdir.ben bir engelli babası olarak engellileri çok ama çok seviyorum maddi imkanlarlm olsa onlara tek tek yardım ederdim ama yinede elimden geleni yapıyorum.ben oğlum için canımı veririm allahtan tek dileğim benden önce canını alsın ki gözlerim açık gitmesin ben ölürsem oğluma kim bakacak diye hep düşünürüm .işte biz böyle engelli yakınları böyleyiz bizimkimseye zararımız olmaz insanların biraz daha engelli insanlarımıza saygılı olsun

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

geçenlerde koşuyolu kalp hastanesine gittim.
    kendim engelliyim.
    engelim kalp ile ilgili değil.
    bana efor testi için gün ve saat verildi.
    verilen gün ve saatte hastanede bulundum.
    fakat her hastanede olduğu gibi verilen saatte sıram gelmedi.Bende herkese neyse banada o dedim ve elimdeki sıra numarasıyla sırmı beklemeye başladım.sıram saat 9 da gelmeliydi o saat verilmişti fakat saat 11 oldu sıram halen gelmedi.Ama sorun yok elimdeki sıra fişiyle bekliyorum herkes gibi.Neyse derken bakıyorum efor odasından sürekli farklı farklı hemşireler dışarı çıkıyorlar ve daha henüz hastaneye yeni girmiş olan kişileri oo merhaba hoşgeldiniz,siz girin içeri beklemeyin deyip içeri alıyorlar..1,2,3 derken dayanamadım.efor odasının kapısını açtım içerideki hemşirelere dedimki.bana test için verilen saat 9,fakat yoğunluktan dolayı hala bekliyorum saat 11 oldu.fakat siz komşunuzu eşinizi dostunuzu utanmadan daha gelir gelmez içeri alıyorsuuz,ayıp değil mi dedim.hemşirlerin hepsi hep bir ağızdan bu bizim hakkımız dediler baya bi çıkıştılar bana..bende yaptığınız çok ayıp,ben engelliyim fakat engelimi öne sürerek öne geçmeye çalışmıyorum herkes gibi sıramı bekliyorum ama siz komşularınızı daha gelir gelmez içeri alıyorsunuz dedim.tartışma çıktı.sıralarını bekleyen diğer hastalarda bana hak verdi.sonrasında hemşirelere sizi başhekimliğe ve bimere şikayet edeceğim dedim.Hemşirenin biri bunu duyar duymaz başhekimlikten bir bayanı aradı ve dediki burada bir hasta var sırasını beklemiyor bize hakaret etti.şikayet için gelecekmiş.Bilgin olsun.Ayrıca bu hasta hakkında hemşireler olarak hepimiz tutanak tutup imza atacağız bize sözlü şiddet uyguladı.Bütün hemşireler şahit dedi.telefonu kapadı.Sonrada bana şimdi git şikayet et dedi.ağzın açık kaldı.Dondum kaldım..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

@hakan26

Ah ulan böyleleri bana rastlamaz! Kuru sıkı atıyor saygısızlar. Hemen elinize kamera alıp kayda başlayın, bakalım kim daha zararlı çıkacakmış...
    Böylesi durumda siz de oradaki hastalardan imza alın ve şikayet dilekçesi yazıp hem hasta haklarına, hem bimer'e hem de valiliğe gönderin. Asla ama asla geri adım atmayın. Hiç bir halt olmasa bile canlarını sıkmak boynumuzun borcudur.

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

Muayene olmadan oradan kesinlikle kapı dışarı çıkmazdım,çıkarsın bakalım çıkartabiliyor mu?.Siz orda tepeden tırnağa kadar haklısınız.Engelli olarak orda bekliyorsanız onların bu kadar terbiyesizce davranmasına gerek yok.Siz şikayet etseniz de haklı çıkarsınız.Ah bir bana denk gelse keşke.Uzun zaman oldu ssk.devlet hastanesine gitmediğim.Özele gidiyorum,hastalık konusunda tezcanlıyım bekleyemiyorum gün sırası falan.biran önce sonuçlansın isterim.zaten ss.has.falan gitsem kesin kavga ederim ben.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @sgurkan

ben zaten efor testimi yaptım.Allah o gün benden sonra kalan hastalara sabır versin veya sonrakilere.Eminimki hergün aynı şey yaşanıyordur.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon