Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tarcoban Avatarı

Gerçek Adı
    TARKAN ÇORUK
    Son Giriş
    08.07-2015
    Saat
    18:06
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Iyi günler arkadaşlar. Sizlere bir konu hakkında bilgi danışmak istiyorum.

2011 yılında gümrükten özel tertibatlı (gaz ve fren elle idare edilebilen) araç aldım. Bankaya olan borcumdan dolayı iki hafta önce arabam yakalama kararı olduğundan dolayı bağlandı ve yediemine teslim edildi.

Bir çok kişiye ve avukat sordum ancak çok farklı yorumlar aldım. Tam olarak mevzuatı bilen yok.

Yurt dışından getirelen engelli aracına yakalama konulur mu ve bu araç icra yoluyla satılabilir mi.

Bilgisi olan arkadaşlar konu hakkında bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Üye
    karizmatikyunus Avatarı

Son Giriş
    05.06-2015
    Saat
    01:37
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Konur arkadaşım benimde daha kredi borcu bitmeden 2 gün önce alıp gittiler. hiç gözünün yaşına bakmıyorlar. istersen dışarıdan al ister yurt içinden farketmiyor. bunu ben avukatla konuştum. arabayı satıyorlar anında hemde araban temizse kapışıyorlar. arabaya icra işlemi esnasında sattılar benim aracı. temizse hiç kaçırmıyorlar. isterse araba yedieminde çürüsün sana yar etmiyorlar. geçmiş olsun.