Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar 2013 ekim ayında 1 yıllık kontrat imzalayarak emlakçıdan kiralık ev tuttum 450 TL emlakçıya, 450 TL ev sahibine peşinat bir de sonradan geri alınmak suretiyle 450 TL depozito verdim. 14 ay sonra o evden çıktım ve 2015 Şubat başında kira gününden önce başka ev tuttum bende bu durumu eski ev sahibine kira vermeden önce bildirdim ve evi boşalttım ama ev sahibi depozitoyu hemen veremeyeceğini boş olan evin tutulınca verebileceğini bana sözlü olarak söyledi bende tamam dedim, 1 ay geçmeden ev tutuldu ama ev sahibi 3 aydır aha haftaya vereceğim, köye gittim, cenazem çıktı, ve en sonunda da telefonlarıma bakmıyor artık, bu adamın kira kontratı bende halen mevzut bu durumda ben bu adamdan depozitomu nasıl alabilirim lütfen yardım edin...!

Üye
    gul38 Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    7

Tüketici hakem heyetine şikayet edin onlar çözer

Üye
    av mustafa Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.06-2016
    Saat
    01:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kira konratını icraya koyarakilamsız takip yap itiraz ederse itirzını kaldırmak için dava aç dava sonunda paranı alırsın faiziyle masrafıyla