Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Madur1 Avatarı

Gerçek Adı
    Seren
    Son Giriş
    17.04-2015
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    FL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yurt disinda yasiyorum,annemden bana kalan evi diger kardeslerim ve Babam bana sormadan 6 sene once ablamin ustune yapmislar,benim verdigim vekaletle simdi dava acabilmek icin evin bedelinin %10 yatirmam gerekiyo mus avukatta istiyo tabi %10 sasirdim kaldim evin degeri yuksek mis diger kardeslerim durumdan memnun bir ben haberim olmadigi icin yapilan taksimattan itiraz ediyorum ama bilmiyorum sansim varmi

Üye
    av mustafa Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.06-2016
    Saat
    01:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kim dedı evin degerının yuzde onunu yatırmanız gerektığını yalan söylemiş tapu iptal tescil davası açacaksınız tedbir talepli mahkemeler tedbire hükmederse teminat olarak yuzde 15 isterler ancak bu demek degılkı illa mahkeme teminat isteyecek anlamına gelmez teminatta açılacak dava degeri üzerinden yusde 15 tir bunlar bıraz karışıkgıbı gelebılır ama yuzde 10 yalan sakın kimseye paranızı kaptırmayın