Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Aretias Avatarı

Gerçek Adı
    taner türkoğlu
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    T.C
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar konuşmadığım kardeşimim aracına hırsız girmiş arabasını babadan kalma arsanın üzerine park etti ve 1 yıldan fazla park halinde bıraktı kardeşimin ikamet adresi babadan kalma arsa da değildir başka yerdedir ben aracını park ettiği arsanın üzerinde oturmaktayım polsler geldi kardeşim polislere benden şüphelendiğini söylemiş karokola gittim ben yapmadım diye ifade verdim parmak izim alındı araç da alınan parmak izleriyle benim parmak izime rastlanmadı savcılık kovuşturmaya gerek yoktur tebligatını bana gönderdi ama kardeşim beni hırsızlıkla suçladığı için maddi manevi tazminat davası açmak istiyorum lütfen bana bir dilekçe örneği yazmasını bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum saygılarımla

Yasaklı Üye
    İyilesmekİstiyorum Avatarı

Son Giriş
    23.06-2015
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    TOKAT
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    abicim ne olursa olsun o senin kardeşin affet bence sabır çek Allah a dua et inşAllah pişman olur özür diler