Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar umarım bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek birileri cıkar aranızdan.ben 2009 yılında bir ltd şirkete ortak oldum ve ortaklıgım 6 ay sürdü ve ortaklıktan cıktım noter sözleşmesi var ama ticaret sicil gazetesinde yayınlanma tarıhi 2011 ekim ayı bana bir ay önce ortak oldugum şirketin vergi borcundan dolayı ortaklık hissemin tekabul ettigi vergi borcu geldi faizi ile beraber.ama asıl borclu şirket olarak geciyor gelen makbuzlarda ama şirket fesini vermiş ve ne yapacagımı bilmez durumdayım üzerime kayırlı resmi olarak kullandıgım engelli aracım var ne satabiliyorum nede satsam elim ayagım aracım omurilik felciyim yardımlarınızı yada bir yol göstermenizi bekliyorum......

Üye
    Av.SHasO Avatarı

Gerçek Adı
    MEF HASAR DANIŞMANLI
    Son Giriş
    15.04-2017
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ortak olduğunuz şirket sermaye şirketidir. Ortaklar sadece koymayı taahhüt ettiği sermaye tutarından sorumludurlar. Eğer şirkete yatırılması gereken sermaye tam ve eksiksiz yatırdıysanız size karşı takip yapılamayacaktır. Ancak önemli bir ayrıntıyı da atlamamak gerekir ki eğer şirkette müdürlük yaptıysanız sahip olduğunuz mal varlığınızın tümüyle sorumlu olacaksınız.