Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    belman Avatarı

Gerçek Adı
    sibel
    Son Giriş
    24.09-2014
    Saat
    00:26
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    haftalardır f.bankanın avukatı beni telefonla tehdit edip durdu. annemin evini arayıp kızınız borcu ödemezse size haciz gelir demiş. iş yerimi defalarca aradı. ödeyemicem dedim ama bir türlü laf anlatamadım. en son konuşmamızda maaşıma haciz getirin evimde değerli bişey yok ki dedim. sırayamı gireyim dedi. bende henüz maaşımda haciz yok ilk siz alırsınız dedim bugün ödeme yapmazsan evine gelcem dedi. bende tamam o zaman ama ben ikinci katta oturuyorum not düşün dedim.s en benimle dalgamı geçiyorsun evinde görüşürüz deyip telefonu yüzüme kapattı.
    12 eylülde maaşıma haciz gönderdi ve ilk sıra onun. yinede bugün evime gelmiş .beni aradı kapıdayım hemen gel kapıyı aç yoksa çilingirle açarım dedi. bende işteyim ve uzaktayım nasıl geleyim dedim. annem kapıyı açmış evime girmiş oğlumu uykudan uyandırmış. eşyaların listesini almış. komşulara beni rezil etmiş. annemin tansiyonu yükselmiş. ben iş yeride bayıldım. çok kötü iğrenç anlar yaşadım. benim ve ailemin pisikolojisi bozuldu. işten çıkarılma riski yaşıyorum. bana bunları yaşatmaya kanuni hakkı varmı?

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Banka dedinmi yasal tefecidir elini veren kolunu kaptırır mumkun oldugunca uzak durun.Borcu faizi ve avukat parası , açtıkları telefon paralarını bile alırlar.Birde kara listeye alınırsınız ,başka bankalarda kredi vermez.Bu banklarda paran olsa dert olmasa dert hergün ararlar..

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    309

sibel hanım öncelikle çok geçmiş olsun,borcunuzz olan banka avukatları kanunen sizi her zaman arayabilir,taciz eder yada evinize her zaman gelebilir,onların amaçlarıda bu zaten,sizin psikolojinizi bozmaksizi rahatsız etmek,ancak size hakaret ederlerse cumhuriyet savcılıgına şikayet edin,bunun dışında yapabilecekleriniz bankanızla yada avukatınızla anlaşmak,eger borcunuzu ödeme gücünüz varsa taksit yaptırabilirsiniz,ancakkk hiç ödeme gücünüz yoksa bu durumuda kafanıza takıp,psikolojinizi bozmayın,zamanla bu tacizler azalır.çocugunuzu ve kendinizi düşünün,güçlü olmak ve savaşmak zorundasınız,eviniizi taşıyın,başka bir semtte hayata başlayın,düşmez kalkmak bir allahtır bunu unutmayın,insan hayatında her zorlugu sıkıntıyı yaşabilir,hayat kime ne zaman ne gösterir kimse bilemez,bunuda bu şekilde düşünün,zaten artık evden esşya alamıyorlar,gelsinler gelsinler gitsinler,amaçları zaten esşyanıızı almak degil sizi taciz etmek,bunlarada alışın artık,inşallah kısa zamanda kurtulursunuz,allah yardımcınız olsun..

Üye
    Ne_Mutlu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünyalı
    Alınan Beğeniler
    105
    Verilen Beğeniler
    176
    Blog Mesajları
    6

Psikolojik baskı ile amaçlarına ulasiyorlar

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Sibel hanım ilk olarak geçmiş olsun diyorum..
    Ama borcunuzu ödemeyeceğim diyorsunuz ..
    Size tavsiyem banka ya olan borcunuzu biran önce ödemek ve yakanızı kurtarmanızdır.

Üye
    Ne_Mutlu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünyalı
    Alınan Beğeniler
    105
    Verilen Beğeniler
    176
    Blog Mesajları
    6

Sibel hanımdaki cesaret şaşırtıcı

Üye
    sedatgedik Avatarı

Gerçek Adı
    sedatgedik
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

finansbankmı o. şayet oysa bela oku. bize öyle yaptılar biz ödemedik sınırlarını zorladık. sizde kaymakamlığa heyete gidiniz istediği kadar tehdit etsin sıkıntı yok. haksız yere faiz üstüne faiz koyuyorlar.

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    havlayan köpek ısırmaz boşver sadece bunlar taciz amaçlı maaşına haciz koyar başkada bişi yapamaz cumhuriyet savcılığına git maaşına haciz konduğunu ödemelerin düzenli olarak kesildiğini avukatın ödemelerini aldığı halde aramaya ve evime gelip psikolojimi bozduğunu belirt şikayette bulun gerekirse dava aç bak bakalım o avukat bu sefer ne için arayacak seni