Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 64 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    gene bardak dolmadı
    60bın lıraya 6 kredı kartı ederkı bır tanesı ayda 10bın lıra bu lımıtı benım dıyene kolay vermez banka ha

Üye
    kasap_sadik Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    05:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

alijchan;

Adamın psikolojisi yerlerde sen de daha doğru düzgün yazamıyorsun diyorsun.
    İzlediğim Türk filmlerine göre konuyu acan arkadaş gerçekleri tam yazamıyor.
    Kendini boşa öldürme. Bütün bankalardaki adreslerini dğeiştir, oturdugun yerden de kaç..
    Gerçi artık kimlik takiple her yerde bulunursun, hele varlık yönetim şirketleri adamı dağda olsa bulur. Ödeyemezsen hapsini yat çık.
    Üstünde gayrimenkul bulundurma.. Bence budur...

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    15:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir şey olmaz. Üstünde haczedilecek bir şey yoksa çıkarsın mahkemeye dolandırıldım param olunca ödeyeceğim dersin zaman aşımından 10 sene sonra kalkar. Ama hiç bir şekilde taahhütte bulunma imza atma. Canınanda kastetme çoluk çocuğun var.

Üye
    kasap_sadik Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    05:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şukufe nazar etme nolur çalış senn de olur
    bnm 4 kartımın limiti 56bin ama öle süper zengin falan da değilim..
    ödemeler falan düzenli olunca oluyor belki de

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

kasap vallabılla ben ole senın gıbı cok paralar kazanmıyom sen gıbı zengın dıılım . benım lımıt az bereket versın.

Üye
    meddata Avatarı

Gerçek Adı
    ezel
    Son Giriş
    14.07-2015
    Saat
    09:01
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar iş bankası kartımın limiti 15 bin tl akbank limitim 11 bin tl finansbank limitim 10500 tl garanti bankası limitim 12600 tl halkbank limitim 8500 tl vakıfbank limtim 5000 bin tl kendim de 1.500 tl maaş la özel bir hastanede çalışan bir sgk çalışanıyım.limitlerimi ödemelrim düzenli olduğu için bankalar artırdı.sorun onlar değil ben bütün bankalara harcama benim tarafımdan yapılmamşıtır diye harcama itirazında bulundum.yarında savcılaga gideceğim.ama bişey çıkmayacak.benim bileniz bilgi sahibi olananız varsa sadece ben ölürsem bu borç ne olcak.eşim reddi miras yaptı diyelim.benim maaşım falan kalırmı onlara.sgk prim gün sayımda 1900 ve %80 den engellyim

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

ben fakırde duzenlı odeme yapıyom ama lımıt 1500lıra zaten bır tane kredı kartım var burda bı yanlıslık olmasa bıle acıldıkca acılmısın neseee
    sen ol bak hemencecık karın dava acıcak reddımıras dıye. onu kazanınca senı reddetcek. yane akraba dııldın cocuklara fılan. sonaccımada maasını alıcak bı guzelıne ee kendı aldıya cocuklarda alacak. sonaccımada karın evlenecek baska bırını bulup. coculara kalacak o maasta
    gul ıbı gecınırler bu kadar cok maas alıyosunkı lımıtler yuksek. hıcbır banka az maaslıya cok lımıt yapmaz
    sende oldugunle kalacan. mezarında karıya kufredecen ama
    olmemeye bak sen zararlı cıkarsın

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş sen bu adamla para işi yapıyordun karttan paraları cekip ay sonu ödüyor sana da bır ıkı elıne para veriyordu kartlar düzenlli ödendi limitler arttı sen havadan para gelio ohhh adam en sonunda vugunu burdu ve gitt durum bukadar basit hee bu arada adamda senin paranla cek kırıyor ve o senden kat kat fazla kazanarak sana verdıklerınıde kat ve kat fazlasıyla geri aldı durum bu...

Üye
    meddata Avatarı

Gerçek Adı
    ezel
    Son Giriş
    14.07-2015
    Saat
    09:01
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

durum o evet ama şimdi ben yapabilrim nasıl çıabilrim yokmudur bir yolu tek yol ölmemmi

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş adamı bulup paranı almaktan baska care yok gibi yada üzerine mal almayacaksın para satmanın rezilligi bulaşma kardeş...işin zor

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Sizin kredi kartı borcunuz vardı siz bunu bu taksitlendirme yapan şahsa vadeyi uzattınız, adam kayıp.Bir ara piyasada kredi borcunuzu taksitlendiriyoruz adı altında tefeciler ve dolandırıcılar türedi Allah muhafaza bunlara itimat etmeyin.Kredi kartı kullanan kişiler kart üzerindeki 3 haneli cvc kodunu kazısınlar, aksi halde kartı bulan başka biri internetten alışveriş yapabilir.Geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin, Allah muhafaza çoluk cocuğunuz var, kötü düşüncelere kapılmayın.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş kolay para kazanı cam diye 6 tı kart 10 civarılimit kusura bakmada kendi düşen aglamaz ben bu yaşıma geldim 5 senedir emekliyim daha bir kredi kartımdahi yok verilenide direk bankaya iade ediyom kulllanmam belki ihtiyactan birtane olur 6 tane kredi kartının limit yüksek yıllık aidatı bir aylık maaşına yakınını götürür bu işlere girmek kumar oynamakla aynı 1 alırsın 10 cebinden cıkar helal yoldan kazanmayı dene az olur fakat sıkıntın olmaz allah sabır versin

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

faruk o dedıgın numaraları kazırsak kredı kartı gecerlı olurmu
    bende cuzdanımı caldırmıstım kredı kartımda gıtmıstı cabuk farkettım yanımdakıne telefon ettırıp ıptal ettırdım kredı kartını

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Ben genellikle kredi kartıyla gitti gidiyordan alışveriş yapıyorum.Kredi kartı kısmına kartın ustundeki ad -soyad kredi kartı nosu ve birde arkadaki 3 haneli cvc kodu nu giriyorsun.Anlayacağın herhangi bir şifre girmiyorsun.Rahatlıkla alışveriş yaparsın.Şifreyi sadece bankadan para çekerken veya, mağazadan post makinasında cekimde şifre istenir.Şölede bir durum var aklıma hep gelmiştir bu kredi kartını kasiyer gizli kamera kursa ustundeki rakamları kayıt edebilir.Bu yüzden 3 haneli cvc kodunu silerseniz tabıkı aklına yazacaksın bu kodu ,kaybetsende hiç sorun olmaz.Kredi kartı maduru olmazsınız.Benim kredi kartı limitim 750 dir.2000 tl. lik bişey alacağım zaman internet bankacılığından kredi kartı hesabına para aktarırım ve alışverişi tamamlarım.Bu sadece internet alışverişlerinde böyledir.Mağaza alışverişlerinde genellikle nakit kart kullanırım yanı param kadar peşin alışveriş yaparım.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu kodu karta zarar vermeden nasıl sılıyorsunuz onuda yazarmısınız
    bırde bu sızın dedıgınız kredı kartı kullanırken herkese vermek dogru degıl dıye hep tedırgın olurdum bak ıste bılmıyordum daha dıkkatlı olmak lazımmıs

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon