Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 51 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    salih_6071 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kararimi verdim bu dunyadan gitmek

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

kardes sen ne iş yapıyorsun memurmusun ayrıca borcun cokmu bankaya

Üye
    white35 Avatarı

Son Giriş
    21.02-2015
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: seydo6565 Mesajı Gör
    tek yol gidip borcunu yapılandırmak.onları engelli fakir fukara düşünmezler
    Bazı arkadaşların verdiği yanlış bilginin aksine maaşınızın 3 te 1 ine haciz koyabilirler. Ev eşyalarınıza 2 tane olmamak kaydı ile haciz koyamazlar. Mesela 2 led tv varsa birini alabilirler.

Onun dışında gayrımenkul araç v.b. de haciz koyabilirler.

Tavsiyem call center merkezini arayarak borçlarınızı yapılandırmak istediğinizi belirtin. Genel müdürlük evrakları şubeye mail ile gönderiyor şubede imzalıyorsunuz.

Canınızı lütfen sıkmayın. Düşmez kalkmaz bir Allah... Ucunda ölüm yok... Allah sağlık versin...

Üye
    salih_6071 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ev ipotekli kredi cektim arti ihtiyac kredisi cektim cok zorlaniyorum

Üye
    white35 Avatarı

Son Giriş
    21.02-2015
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

salih_6071;

Evinizi satın ipoteği ve borçları kapayın. Kiraya çıkın...

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimde borcum var ödeyemiyorum üzerimde mal varlığıda yok neye haciz koyacaklarsa

Üye
    FATİH ÇAYLAK Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    34
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    20

Geçmiş olsun öncelikle emeklin varsa birkismına elkoyarlar misal 1000tl alıyorsan 400 tl sine her ay elkoyar evine birşey olmaz cunku eşinin uzerine zaten diyer banka 1 derece ipotekli arti şoyle birşey var 90 günü geçirmez sen taksitlerde birşey olmaz 90 + üzeri gün geçer se kanuni takip olur yapilandirma istersen yardımcı olurlar

Maaş varsa emekli varsa herturlu haciz olurgecine bileceğin kadarıni hesaplar one gore her ay maaşina elkoyar

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    13

arkadaşlar bilip bilmeden yorum yapmayın,banka borcu için ev eşyasına haciz kesinlikle olamaz (2. aynı lüx eşya olmama şartı ile) ve banka borcu için emekli maaşına kesinlikle hiç bi şekilde bi kısmına bile haciz koyamazlar sizin onayınız olmadığı sürece,üzerinize kayıtlı bişey yoksa hapis cezası olmamakla beraber hiç bişey yapamazlar,kesinlikle ama kesinlikle bankaların avukatları sizleri telefonla aradığında psikolojinizi bozacak konuşmalarına aldamayın,dediğim gibi,hiç bişeyiniz yoksa hiç bişey yapamazlar

Üye
    salih_6071 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatih kardas ben emekli calisanim ev eşimin uzerine banka kredisiyle aldik ipotekli benim bildigim emekli maasina haciz konmuyo biliyorum ama cok bunaldim dayanacak gucum kaldimi

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım konut kredisi çekmişsin ev zaten ipotekli bu nedenle maaşa yada eve icra gelirmi kısmı senin için pekte önemli değil bana garip gelen hiç kusura bakma istediğin kadarda arkamdan salla bir ev almak yani mal uğruna bu denli dara düşmek ve bu dertten kurtulamıyorum diye ölmek istemek ne saçma bir iştir
    ---------------------------
    şimdi gelelim bol keseden atan arkadaşlara ben iş göremezlik ve emeklilik olarak toplam 2700 lira maaş alıyorum oturduğum evi annemin üzerine aldım odam tekno market misali bilgisayar ekranı olarak 3dli 42inç lcd kullanıyorum deniz banktan 2009 yılında bireysel kredi çektim o dönemde sıkıntıya düştüm ve yapılandırma talep ettim aldığım cevap ise "sizin borcunuz sizin sorununuz" oldu aradan yıllar geçti borç istanbul varlık yönetimi diye bi yere geçmiş faiz ve icra masraflarıyla 42,000 lira istediler sürekli yasal işlem başlatıyoruz diye evrak yolladılar geçen ramazan müjde ramazan kampanyası yaptık faizi sildik 10.000 lira verin borçtan kurtulun diye evrak yolladılar en son 2 hafta kadar önceydi cepten aradılar beyefendi size 10.000 liraya faiz uygulamadan 36 ay taksit yapalım dediler hani diyorsunuzya kuruşu kuruşuna alırlar sizce alabilseler bana 5 kuruş indirim yaparlarmıydı adamlar en son kul hakkıdır lütfen ödeyin ahirette yakanıza yapışmasına kadar düştüler şimdi diyeceksinizki imkanın var neden ödemiyorsun cevabım bana verilenle aynı alacaklı sizsiniz sizin sorununuz ben zamanında bankalara çok yalvardım çok uğraştım birazda onlar uğraşsın belki seneye öderim ne eve icra getirebiliyorlar nede maaşlarıma

Üye
    ronaldo7 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş aylık ödemelerin ne kadar ,eve giren toplam para ne kadar.yanlış anlama cevap vermekte tabiki özgürsün .mesela banka taksitleri biraz daha kolaylaştırsa vadesini artırsa,bence arayın iyi niyetli oldugun için olumlu cevap vereceklerini sanıyorum en azından şuanki darboğazlık durumdan kurtulursun.herşeyin çaresi mutlaka var,sabır her kapıyı açar

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:25
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    109
    Verilen Beğeniler
    309

demirc arkadaş çok güzel ifade etmiş,burda hala konuyu bilmeden yorum yapma merakı olan arkadaşlar var madem yorum yapacan gogle var dimi ama,tıkla ona biraz bilgi al sonra yorum yap.daha öncede yazdık emekli maaşına nafaka borcu harici kimse haciz koyamaz,kanunen yasak,yasal haklarıda yok zaten,eve içraya gelse hiç bir şeyinii alamaz,iki tane tv varsa alır birini gider onun dışında tek olan hiç bir eşyana dokunamaz..
    gelelim borcu olan arkadaşıma,kardeş intihar etmek senin sorununu çözmez,böyle aptalca şeyler düşünme,ödeyemiyorsan zamana bırakacaksın,allah büyük deyip sabredeceksin.ilerde ödeme imkanın olur ödersin borcunu,olan olmuş artık,bundan sonra kafanı takmayacaksın...

Üye
    zsade Avatarı

Gerçek Adı
    zihni sadegönül
    Son Giriş
    02.10-2014
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardes odemekten baska bi yolu yok herhalde ya bişeyler satıp kapıcan yada calısıp oduycen

Üye
    FATİH ÇAYLAK Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    34
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    20

Emekli maaş a birşey olmazdiyen arkadaş bu banka bu adamın neyıne guvenip bu krediyi veriyor ? çaliş ma şekline ve gelirine göre verir hiç bir banka çalişmayan yada birgeliri omayan insanlara kredi vermez emeklisinede tedbir koyar yasal yolla maaşının 3/1 yada3/2 sine elkoyar yada ustune araba ev yada arsa vs gibişeyler varsa ona tedbir koyar ensonun dada satar bu borç nasıl odenir 1 yol yapılandırma 2yol eşdost dan borçla 2 seçenek daha iyi en azın dan faiz işlemez

Bir de ben engelli olarak finansbank da çalişIyorum saygılar

Üye
    ronaldo7 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kendimizden örnek vermek istiyorum.akrabam ziraat bankasındna 15000 tl kredi çekmişti.Üzerinde ne bir araba,ne ev hiçbirşey yok.Tek sahip oldugu varlık emekli maaşı.Çektiği kredinin taksitleri her ay emekli maaşından kesiliyor.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon