Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gpekyaman Avatarı

Son Giriş
    17.11-2013
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bi yanda annem, bi yanda babam. Ben ne yapacağımı bilmiyorum. Annemin de psikolojisi bozuldu evet. Geçmişte aile olarak babamın hataları çok büyük. Yine de annem vicdanlı bi kadındı. Her koşulda ona bakımını en iyi derecede yaptı. Ama artık işler öyle gitmiyor. Zaman annemi de yıprattı. Haliyle onunda sabrı kalmadı. Patlama noktası bu sanırım. 1 aydır tehditler hakaretler havada uçuşuyor. Çünkü her şey annemin.

Zaten benim anladığım şu. Bizim abimle kredilerimiz var. Kendi hayatlarımızı kurma yolunda edindiğimiz, yapacağımız şeyler var. İkametlerimiz bu evde olduğundan, yardım param kesilirse ben ne yaparım korkusu var annemde. Maddi geçimini sağlamak için, saldırmayı seçti annem... Bir çok kez ikametlerimizi almamızı söyledi. Benim değil de, erkek evlat eve bakmak zorundaymış. Abim de evden ikametini alamıyor.
    Çünkü annem her kızdığında polis çağırcam attırıcam seni bu evden diyince...Polis çağırırsa ikameti bu evde değil. Haneye tecavüzden içeri attırır mazallah annem, abimi...
    Ne abuk bir durum!

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    170

sıze nasıl bakım parası verdıler 3 maas bıde ayrı bakım

Üye
    gpekyaman Avatarı

Son Giriş
    17.11-2013
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Verdiklerinde biz yeni mezunduk, çalışmıyorduk. İkametlerimiz okuduğumuz yerlerdeydi. İşe girince oturduğumuz yere aldırdık.
    Sorun bu.

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ALLAH,a havale edin abi kardeş tutun bır ev alın babnızı yanınıza az cok gecının en azından mutlu olun yazıklar olsun.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12