Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 47 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bir kaç aydır bir bankada tuvalet ihtiyacımı karşılıyordım.bir süre önce bankanın müdürü artık tuvaleti kullanamayacağımı çalışanlardan şikayet geldiğini söyledi.şikayet sebebi ise benim tuvaleti hijyen kurallarına uymadan klullanıyor olmammış diye açıkladı.Şimdi burada olayın en ilginç ve mide bulandırıan tarafı şu ;şikayet eden şahıslar yani orada çalışan memurlar benim tuvaleti nasıl kullandığımı bir şekilde görmüşler ve bunu müdüre olduğu gibi iletmişler.Peki bu şahıslar tuvaletin içinde benim ne yaptığımı nasıl gördüler ?
    Bu konuda müdürden bir açıklama bekledim.Anlattığınız şey çok ciddi bir durum beni röntgenlemişler mi yani dedim .içeriye kamera mı koymuşlar yoksa tuvalet deliğinden mi insanları röntgenliyorlar diye sordum.Müdür bey ben orasını bilemem diye cevap verdi.
    Bu konuda ben nasıl bir yol izleyebilirim ? yapılan şey aslında bir taciz değil midir _?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Yasal olarak özel mülktür, kullandırtmayabilir. Ama konu medyaya haber olursa, banka bu işten zararlı çıkar! Bence genel müüdrlük ile yazışabilir ve bu saçmalıktan geri adım atmalarını talep edebilirsin.

Üye
    capsi Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence kullandırmak kesinlikle bankanın insafiyetindedir.kendi elemanı değilse kullandırmayabilir vede kimse birşey diyemez..

Üye
    Çapa63 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Burada özel mülkiyet söz konusudur. Tabi ki çalışan personel sizin orayı kullanmanızı istemediğinden dolayı bahane uydurmuşlar ancak bu bahane insanı rencide edici olduğu için ben bunu çok kızıyorum. Ama banka çalışanları istemeze yapacak bir şey yok....

Üye
    ishak polat Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:57
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Size yapılan bu durum hem çok iğrenç hemde skandaldır. Bunu yazılı ve görsel medya aracılığı ile paylaşın derim.

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

gazeteci bir arkadaşım içerideki görevli ile konuşmuştu.görevlinin söylediğine göre ben tuvaletten çıktıktan sonra yerlerin ıslak olduğunu görerek benim tuvaleti hijyenik kullanmadığım sonucuna varmışlar.şikayet etmişler.Oysa müdürle konuştuğumuzda içeride tuvaleti nasıl kullandığımı aynen söylemişti ! burada avukat arkadaşlar varsa bu konuda bana yardımcı olmalarını rica ediyorum.

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

yaw adamlar insanlık yapıp tuvaleti kullanmana izin vermişler. şimdide kullanmanı istemiyorlar, kimi niye mahkemeye veriyorsun. insanlar iyilik yapıp kötülük bulacak. edep ya huu

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:36
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    59
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Siz orada çalışmıyorsanız kullanamazsınız.Bankalar hastaneler gibi her tür hizmet veren bir yer değil.
    Ve WC'ler sağlık açısından önemli yerler hijyenik olmadığı zaman bir çok hastalık kapma ihtimali yüksek enfeksiyon kaynağı yerler..
    Bunu engellilik açısından düşünmüyorum,WC'yi temiz kullanmayan engelsiz insanlara kızdığım çok olmuştur.

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Sanırım edepsizlikle suçlanması gerekenler insanların nasıl tuvalet yaptıklarını gözetlemeye çalışanlar ! Benim amacım hala bankanın tuvaletine çişleyebilmek değil,bana yapılan tacizvari davranışın hesabını sormak.Umarım anlatabilmişimdir .

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:36
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    59
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Evet,siz WC deyken gözlendiyseniz bu korkunç birşey..İnsanlık dışı bir durum.Mahremiyeti ve insani özerliği ihlal ettikleri için dava açabilirsiniz..

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

seker kiz;

tuvalette bıraktığınız her türlü atık madde orayı nasıl kullandığınıza dair ipucu bırakır. ayrıca tuvaleti ıslak bırakmak bile tek başına hijyen kurallarını zorlar. (anlamadığım şey tuvalet nasıl ıslanırki, alaturka tuvaletmi burası. belkide yerdeki ıslaklığın su olmadığı kanaatine varmışlardır)

eğer orada bir kamera olsaydı, sizden önce orada çalışan bayanlar kıyameti kopartırdı.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Kemal Sunalın dediği gibi konu idralik.Banka tuvaletlerini çalışan personel dışında kullanılmıyor sanırım.Cami veya paralı wc lere gönül rahatlığı ile girebilirsin.

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

merhaba aslında yapılan şey kanunen uygun omayan bir durum bu konuyu bankanın insan kaynakları ve genel müdürlüğüne bildirebilirsin..bildirsende bişey degişmeyecek savunmaları şahitleri çok olacaktır..pis kullanıyordu tuvaletin dışına dışkı bırakıyor,idrar bırakıyordu ortak kullanım yeri olduğu için dava açsanda şahitleri çok olur kazanamazsın..kusura bakmayın olay müdüre kadar gittiğine göre tuvalet nasıl bir tuvaletki..böyle sorun çıkarttıklarına göre muhakkak bi haklı bir nedeni vardır..BAK ŞUDA OLABİLİR..SENİN YAPTIĞIN YERE YAPARLARSA UĞURSUZLUK GETİRECEĞİNE İNANIYORLARDIR BELKİ..BAZILARI ENGELLİLERE BÖYLE DAVRANIRDA..

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Başlıkta hata var ,çalıştığı işyerinin wc sini kullandırmıyorlarmış gibi algılıyorlar.Wc yi kullanan dışardan gelen biri.Bizim büronun tuvaletini özel yaptırdık hem alafranga var hemde erkekler için pisivuar.Bazen erkek müşteri giriyor pisuara işiyeceğine alafrangaya işiyor, nerdenmi biliyorum sifonu cekmiyor

Üye
    mmmustafa Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    13:08
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    medya birinci yol bence çalıştığınız bankanın bölge müdürlüğüne de olayı da duyurabilirsiniz en son manevi tazminat davası ama bu sizin lehinize sonuçlanırsa daha fazla mobbing olur bence

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon