Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 47 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bir insana tuvaletten çıktığında tuvaleti temizlemiyorsun o nedenle artık tuvaleti kullanmanı istemiyoruz demekle içeride yaptıklarını aynen anlatıp bir daha tuvaleti kullanma demek arasında dağlar kadar fark var bu yapılan resmen şerefsizliktir arkadaşımız tepkisinde yerden göğe kadar haklıdır. şeker kız senin ne yapacağını bilmiyorum ama bankanın ismini söyleki ben o bankayla iş yapmayım hesabım olan bir bankaysada genel müdürlüğe olayı nakledip sonrada insana insan gibi davranmayan bankayla işim olmaz diyerek hesabı başka yere aktarayım

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

1. Başlık yanlış
    2. Banka şb. sini kendin işyerinmiş gibi göremezsin
    3. Şikayetin sadace kısa sürelide olsa size iylik yapmış banka md.nün başını yer.
    4. Genel Md.lük sadece sizin değil anlık ihtiyacı olan özel durumlarıda yasaklar.
    5.Hijyene gelincepersoneli sizi gözetlemekle suçlamanız yanlış siz gittikten sonra kontrol ediyorlardır.

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

hele bu iş mahkemeye gitsinde görelim. bankanın özel alanının içine edip, birde mahkemeye vereceğiz. bundan sonra hiçbir özürlü, umumi tuvaletler dışında kullanacağı yer bulamayacak. tuvalette yerlerin ıslanması nasıl gerçekleşir, lütfen birisi bana söylesin. hangi musluğu açtıkta yerler ıslandı acaba ? bu mümkün değil.
    millet evindeki tuvalete halı koyuyor artık.

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

demirc konuyu çok net anlamışsın.Müdür bana içeride ne yaptığımı olduğu gibi söyledi . aşağıdaki görevlinin anlattığı ise farklıydı.Ben bu konuyu bir avukatla görüştüm.ispat olmadıktan sonra herhangi bir hukuki işlem yapamayacağımı söyledi.Müdür daha sonra söylediklerini inkar edebilir dedi.Şu an nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum açıkcası.Ancak araştırmaya devam edeceğim.En azından müdür beni tamamen dışlamak yerine uyararabilirdi.Burada açıkca bir kıskançlık, engelliye karşı önyargı var.Ve entrika !

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

o müdürüde tebrik ediyorum doğrusu.
    müdür bey, tuvaletten görevli kişiye talimat vererek sizi içeri almamasını söyleyebilirdi. yapacakta bişeyiniz yoktu. ama sizinle kendisi konuşmak istemiş rencide olmamanız için.
    bir banka müdürü düşününki, milyon dolarlar kredi verebiliyor. eğer şikayetler çok fazla olmasaydı, o kadar işinin arasında kimin tuvalete nasıl çişlediğiylemi ilgilenirdi sizce. sizin derdiniz müdürle değil. o tuvaleti ortak kullandığınız diğer hemcinslerinizle.

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

yelpaze hala konuyu tam olarak algılayamadığını düşünüyorum.çok değerli müdür bey zaten aynen söylediğin gibi yaptı ve görevliye talimat vererek benim artık orayı kullanmamamı emretti sayın hazretleri ! Gazeteci arkadaşımı arayarak konu hakkında konuşmak bilgi almak ve izin istemek için kendimiz randevu alarak ayağına gittik hazretlerinin anlayacağınız ...
    ''Melike hanım sizin tuvaleti hijyenik kullanmadığınızdan dolayı arkadaşlarımız rahatsız olmuşiar .Lütfen bundan böyle daha dikkatli olun eğer sizin için yapabileceğimiz bir şey de olursa bizden destek de isteyebilirsiniz'' diyerek hitap etmek dururken '' benim memurum dışarıdan gelen birinden daha değerlidir elbette onun şikayetini dikkate alacağım'' diye hitap etmeyi uygun görerek kapı dışarı etmek daha kolayına geldi tebrik edilesi, müdür hazretlerinin
    gazeteci arkadaşım da bu gibi olaylarla çok karşılaştığını ,sırf göz zevkine hitap etmediği için bile engellilerin dışlandığına şahit olduğunu söyledi.''zaten '' dedim''içeriye girince düşman görmüş gibi bakıyordu bazıları''...Tabii onlar koskoca devlet bankası çalışanları biz kim oluyoruz ki sakat sakat aralarından geçerek çok değerli tuvaletlerini kullanabiliyoruz..azcık edep ya hu di mi ama

Üye
    maruf Avatarı

Gerçek Adı
    maruf
    Son Giriş
    25.01-2015
    Saat
    02:19
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eyer siz orda çalışıyorsan hukuki yolara baş vura bilirsin ama yok orda çalışmıyorsan yapa bileceğin hiç bi şey yok ve işin kötu yanı seni şikayet edenler zihinsel engelliler onlara yapilacak çok şey yok

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Ben bu konuda şunu anlamadım,engelli olduğumuz için herşey bize sunulmak zorunda mı?
    Özel bir kurum WC'lerini dışardan gelen kişilere açmak zorunda değil..Çok ihtiyacımız olduğunda rica eder kullanır,teşekkür eder ve gideriz. Bu durumu çok büyütmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Benim öğrenmek istediğim siz bankaya çok sık müşteri olarak gittiğinizde mi tuvaleti kullanıyordunuz yoksa çevrede bir yerde çalışıyorsunuz ve iş yerinin tuvaleti olmadığı için mi bu bankanın tuvaletini kullanıyordunuz? Bu soruların cevabını alabilirmiyim.

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

siz çıktıktan sonra giren birisi oranın pis oldugunu farketmştir bence wc leri nasıl bulmak istiyorsanız o şekilde bırakın

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

düşünsenize, evinize misafir gelen kişiye tuvaleti kullandırmadığınız için mahkemeye veriliyorsunuz

hatta misafir değil, yoldan geçen birisi ))))

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Ellbette ki her şey bize sunulmak zorunda değil şehribanu.İlk başta izin verilmeseydi anlardım ama sonradan bir takım önyargılarla insanı rencide edecek, engellnden utanmasına sebep olacak ve aklında şüphe uyandıracak bir takım sorularla bırakıp kapı dışarı etmeye de kimsenin hakkı yok diye düşünüyorum..başında da dediğim gibi orayı zoraki kullanma derdinde değilim.Ama yeri geldiğinde şartları da biraz zorlamak ve bu sayede en azından biraz da olsa farkındalık uyandırmaktan yanayım.

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

hangi önyargılar melike, tuvaleti birşekilde ıslak bırakıyormuşunuz. bu önyargı değil, gerçekliktir. ve hijyen kurallarına uymamaktır.
    nihayetinde sizi oraya lütfen kabul etmişler. bazı kurallarada uymak zorundasınız. elini verip, kolunu kurtaramamak bu olsa gerek.

engelliyiz diye herşeyi yapma ayrılacağımız yoktur.

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

Melike pardon ben seni o bankanın personeli zannetmiştim ilk algıda...ama personeli çalışanı olmadığın bir kurumun tuvaletini kullanmana müsaade edilmemiş..yani işin aslı durum biraz değişiyor...öyleyse inada gerçekten gerek yok..farkındalık yaratmak yerine gururlu bir tavır sergileyip bir daha o bankaya adım atmaman gerekmez mi...yani bu da bir tepkidir...çok afedersin ama bir kediye bile kışt desen gider ve bir daha gelmez...yani bu husus da seni gerçekten yadırgadığımı bilmeni isterim...en azından o banka müdürünü bir daha iyilik yapmaya tövbe ettirme bence...bende çok şaşırdım...inan banka personeli olsaydın ve o banka Garanti Bankası olsaydı oralar dar ederdim personele...sana özelden yazdığım gibi..ama durumu şimdi idrak ediyorum..bu savaş da yalnızsın...

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    metehandro;

banka müdürüne yanına bir gazeteci alarak gitmiş. niye peki ? banka müdürünü gazetelerde rezil etmekle tehdit ediyor.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon