Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 80 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    FORMULLA Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hakımızı arayan bir toplum olalım bu bir örnek olsun tebrik ediyorum seni

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Teslime Hanım,dün gece izledim sizi,kendinizden emin,güçlü çok güzel bir duruş sergilediniz,tebrik ediyorum,süperdiniz,bulmaca yazarlığı yapmanız ne kadar güzel,başarılarınızın devamını diliyorum,bulmaca çözmeyi çok severim ben,bulmacalarınızın linkini burda bizimle paylaşır mısınız?Bir de dün gece devam eden bir davanızın daha olduğunu söylediniz,onun dataylarıyla ilgili de bizi bilgilendirebilir misiniz? tekerlekli sandalyede ve sizin gibi çalışan bir kader arkadaşınız olarak çok takdir ettim sizi,sevgilerimi, saygılarımı gönderiyorum....

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Teslime canım seni izledim dün gece..

Okan bayülgen hep aynı şeyi yapıyor bu yüzden çok kızıyorum ona..bir susda konuğun konuşsun be mübarek adam lafını kesmesene insanların hep kendi konuşacak cak cak.. ama sonuçta haklı mücadeleni artık bir çok insan duydu önemli olanda bu zaten..Daha çok zaman ayırılması gerekiyordu bence bu konuya ama bunada şükür diyoruz artık hiç yoktan iyidir dersek tabi..

Seni teprik ediyorum umarım bir daha bu tür tatsızlıklar yaşamazsın haksızlığa maruz kalmazsın..

Allaahhh rastlamayayım engelli bir insanı otobüse almayan birine sen teslime yi tanıyor musun derim.. otobüs şöförünün başına gelenlerden haberin var mı derim.. susmamak gerekiyor görmezden gelmemek gerekiyor güzel bir örnek oldu bu mücadele ve kazanılması...

Üye
    NeLik Avatarı

Gerçek Adı
    Teslime TAPLACI
    Son Giriş
    30.09-2016
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili İpek;

Diger davamda otobuse bindim amma hareket ettikten 10 metre sonra sofor "in asagi diger yolculari rahatsiz ediyorsun" dedi: "indirebiliyorsan buyur indir, ayrica yolcu rahatini dusunuyorsan ayakta yolcu alma" dedim. Diger yolcular da sofore yuklenince otobusten indiremedi. O davanin savcisi "eylem tamamlanamamistir" yolcu gidecegi yere varmis diye takipsizlik verdi. Otobus degilde ucakta olsaydim diye dusunmeden edemiyorum )

Bir ust mahkemeye yani Agir cezaya itirazimizi bildirdik, 1 yil dosya Beyoglu'ndan Bakirkoye gitsin diye bekledik.. Dosya yeni gitti du bakali nolceek

Sevgili Serap;

Ya evet Okan dun gece dava konusunda pek konusturmayip olayi bireysele cevirdi. Sozum cok kesilince baktim olmuyor bende ona tabi olmak zorunda kaldim.

Sevgiler

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    17:33
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

işte budur bizden beklenen hareketler budur.
    son davanda çok ilginç milletin huzuruymuş biz millet değiliz biz kimiz ne sanıyor bu insanlar?ayrımcılık değilde ne bu?
    teslime ablacım okan bayülgende izleyemedim seni şimdi görüyorum yazıyı keşke izleyebilseydim.neyse artık inşallah adalet yerini bulur.
    saygılar

Üye
    NeLik Avatarı

Gerçek Adı
    Teslime TAPLACI
    Son Giriş
    30.09-2016
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir arkadasimiz Okan Bayulgen'in programinin cekimini yapip sitesine eklemis. Canli yayin oldugu icin bende izleyememistim, onun sayesinde izleme olanagi buldum..
    Otobüse alınmayan engellinin zaf

Üye
    neseli09 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Neşeli
    Son Giriş
    14.09-2015
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teslime hanım;
    Konuyla ilgili tüm mesajlarınızı, gazete haberlerinizi okudum, ntv deki videonuzu da seyrettim.

Ama bir de meşhur muavin var. Kime inanalım şimdi biz.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: NeLik Mesajı Gör
    Yalan ifade vermekle suclasaydik muavinde ceza alirdi; gozumun icine bakarak "bu durumda birini hangi vicdansiz durakta birakir" dedi, rol yetenegine hayran oldum, neredeyse inanacaktim yani
    Teslim olmayan yüreğinizi kutluyorum. Sizin gibi davranmak isteyip de çekinen tüm engelli arkadaşlarımıza emsal teşkil edeceksiniz.
    Yaşamınızda kolaylıklar dilerim...

Yasaklı Üye
    Münir Avatarı

Gerçek Adı
    Münir
    Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA / ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hani o begenmedigimiz musluman/din dusmani danimarkalilarin memleketi kopenag`da yuruyoruz yanimda da Morten isimli bir muahsebeci arkadas var bir yandanla lafliyoruz.

Yaw 1 degil 2 degil beni goren zipliyor kenara; bi yandan merak ediyorum lan acaba bi yerimizmi acik kalmis, niye kaciyor bu manyaklar benden diye dusunuyorum.

Dayanamadim sordum bizimkine, lan morten ben bir seni manyak bilirdim burda herkes senin gibiymis megersem... Niye kaciyorlar bunlar benden ?

Ooo Munircim oncelikle saygidan ayrica sen bilmeyebilirsin burda yasalar cok kati sana takilip senin dusmene sebep olurlarsa senin onlardan tazminat talep etme hakkin dogar diyince hah dedim dur surda iki devrilim aksama barda yiyecegimiz nafaka ciksin :-)

Tabi gulustuk bolca ama bi yandanda ne kadar geriden giden bir ulke oldugumuzun icten ice beni nasil yedigini anlatamam.

Istanbulda adam ustune ustune geliyor sana carpacagini bile bile... Alanya bu konuda biraz daha modern sehir kucuk olunca tanidikda cok oluyor, gerisi turist zihniyet saglam zaten.

Bir ara ciddi ciddi Danimarka`ya irtica etmeyi dusunmedim desem yalan olur.

Üye
    koca çorumlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teslime hanım videonuzu şu an seyrettim tek kelimeyle süpersiniz. inşallah sizin bu mücadeleniz bizlerede örnek olacaktır. cok sagolun teşekürler ediyor yaşamınızda başarılar diliyorum sevgiyle kalın..

Üye
    zerdust_1584 Avatarı

Son Giriş
    18.07-2009
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul/bahçelievler
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok yerinde bir karar ama iş burda bitmemeli. türkiyedeki her otobüsün engellilere uygun şekilde revize edilmesi gerekiyor bunun için de bir takım girişimlerde bulunmak şart

Üye
    ismail13 Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf İsmail Dalkılıç
    Son Giriş
    20.02-2012
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Bitlis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

adalet istiyoruz baskadana bisey istemiyoruz

Üye
    YÖRÜKOGLU Avatarı

Gerçek Adı
    YÖRÜKOĞLU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DORTMUND--DEUTSCHLAND
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

verirsen üç beş çabutcuya otobusuu olacagı bu çok kavga ettim ama şerefsizlere papuç bırakmadımmm

Üye
    UMUDUN Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit..Timü
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    Elazığ-Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Teslime hanım gerçekten harikasınız, sizi tebrik ediyorum ve sizin önderliğinizde artık bu gibi insanlar hakkettikleri cezayı bulacaklardır umarım.

Böyle kültürsüz, seviyesiz, acımasız , bilinçsiz ve kendilerinden başka bişey düşünmeyen bu mahluklara, bizlere önceden söylenen özürlü kelimesi daha çok yakışıyor..bunlar gerçekten düşünce ve bilinç özürlüleri.

Teslime hanım tekrar tebrik ediyorum ki adınız gibi bu mahluklara teslim olmadınız.

Üye
    aek Avatarı

Son Giriş
    22.11-2010
    Saat
    13:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tebrik ederim Teslime,
    ama bence bu memleketin şoförlerinin bir kulağından girip eminim öbür kulağuından çıkıcaktır.
    Dün iş çıkışı İETT durağında otobüs bekliyorum,
    baktım otobüs hızlı bir şekilde geçiyor neyse,minübüse el kaldırır gibi durduruyorum her seferinde otobüsü o şekilde durdurdum ve epeyce koştuktan sonrabinebildim.Şoföre
    -duraktan ne kadar hızlı geçiyorsunuz dedim
    sonra pasomu gösterdim tam geçicektim ki şoför birde para versen ne kadar konuşucaksın dedi,
    haddi bil dedim neyse sustu
    ama bu durakta hergün madur oluyorum İETT nin sitesine girip şikayetimi dile getireceğim,hergün acaba bugün yakalabilecekmiyim otobüsü diye tedirgin oluyorum o kadar hızlı geçiyorlarki duraktan durmaları da zor oluyor.

Üye
    yengec18 Avatarı

Son Giriş
    05.03-2012
    Saat
    16:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Haklı davan da sonuna kadar mücadelen için tebrik ederim.Bu davranışın herkese örnek olmuştur.Herşey gönlünce olsun.

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon

LinkBacks (?)

1. 08.05-2009, 23:40