Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tolgacosar Avatarı

Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    09:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar dilekçede isim ve adres olmalıdır şikayetinizin sonucundan size bilgi vermek için bu gerekli ayrıca Bilgi edinme yasası gereği şikayet ettiğiniz kişi bunu kurumdan talep edebilir ve ulaşabilir. Ayrıca dilekçenizde adresimin ve adımın açıklanmasını istemiyorum da yazabilirsiniz.Ayrıca şikayet ettiğiniz kişi veya kişilerden size ailenize ve malınıza her hangi bir zarar geleceği konusunda şüpheli iseniz belirtiniz bu belirti olduğu halde isim ve adresiniz açıklandığı takdirde gerekli kuruma maddi ve manevi tazminat açabilrsiniz. "YUKARIDAKİ KONUDAKİ GÖRÜŞLER AVUKAT TARAFINDAN YAPILDI"

Üye
    ==ORHAN== Avatarı

Son Giriş
    14.07-2015
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tolgacosar

Teşekkürler Tolga..

Üye
    tolgacosar Avatarı

Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    09:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:31
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

===ORHAN==

bu parayı sanamı ödedi arkadaş sizin oralarda vali tarafsız galiba hemde şahit olmadan ceza verdirmişsin bizim bursada bana neler yaptılarda bi türlü ceza verdiremedim üstelik benlen uğraşan vali yardımcısıydı ismi lazım değil :lol: neyse eski yaraları deşmeyelim şimdi ama yıldırım kaymakamlığı başka ordan istediğimi hemen hemen aldım gibi yani kaymakamlık valiliğe hiç benzemiyo bursada yıldırım kaymakamınıda burdan tebrik ediyom ben öyle yöneticileride kolay kolay tebrik etmeyen biriyimdir beni burda tanıyan herkesde bunu bilir :lol:

Üye
    avukat71 Avatarı

Son Giriş
    11.01-2007
    Saat
    18:45
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sevgili arkadaşım şikayet diyorsun kurum diyorsun. bu şikayet iş yerinizde amirinize yada daha bir üstüne mi yapılaca yada biri sizi dolandırdı yada tehditmi yani savcılığa yapacağınız bir şikayetmi ne şikayeti açıklamamışsınız.ancak nere olursa olsun isminizi öğrenmeleri kaçınılmazdır.yani isminizi bilirler önemli olan şikayetinizin bir tazminata konu olup olmayacağı meselesi bence şikayet dilekçesinde kullandığıınız kavramlara dikkat edin tazminat sorunuyla karşılaşmayın.
    Ayrıca isim açıklanmasıda genel olarak suç oluşturmaz bu sizin hangi kurum yada kuruluşa ne şikayette bulunduğunuza bağlı örneğin terörle mücadele yada organize suç çeteleri ihbar yada şikayette isim gizliliği asıldır ancak diğerleri zor

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12