Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ipeksi Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba internet sitesi üzerinden bi holding firmasına iş başvurusu yaptım iki görüşme sonrasında işe alındığımı ve hazırlamam gereken evrak listesini mail atarak bildirdiler birde ne zaman işbaşı yapabileceğimi yazmışlr
    ben de telefonlar çalıştığım işi 15 gün içerisinde bırakacağımı ve oraya başlayabilceğimi bildirdim. tabi çalıştığım yerede işten çıkacağımı bildirdim.
    bir hafta sonra arayıp işe alınmacağımı hakkımda tahkikat yaptıklarını ve üst yönetimin olumsuz bulduğunu söylediler

şimdi mevcut işimdende oldum burayada almıyorlar elimde işe alındığıma dair şirketlerine özel mailleri var

tazminat davası açabilir miyim hertürlü ispat edebilirim gibi geliyor çünkü işsiz kaldım

Üye
    ist01 Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu konuyu iş kur ile görüş ilgili sirketi sikayet et ayrica dava et bulundugun ildeki baroya git sana ücretsiz avukat versinler sonra bu şirkete maddi yipranma tazminati aç kazanirsin hatta sirketle ilgili yazişmalari kopyasini cikar dosyana ekle....