Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cesurgüç64 Avatarı

Son Giriş
    02.03-2009
    Saat
    02:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Vergi indirimi için yaptığım başvuruda, fıtık ve KVC için başvurduğum halde bütün kliniklere gitmem gerektiği söylendi. Biri hariç hepsinden teşhis aldım. Ancak psikiyatri "ben inceleme yapmadan bir şey yazmam" dediği için kurula giremiyorum. Ben, psikiyatri kliniğinin; tedavi veya takip vs. adlar altındaki
    git gellerini red edebilir miyim? Veya ne yapabilirim?

Bilgisi olanların, alakalarını esirgememesi dileğiyle.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Yahu tam bi işgüzarlık! Okurken gıcık oluyorum... Yalvarsan "benim psikolojim bozuk, ortopedi %39 verdi %1 de psikiyatri bölümü versin, allah aşkına bi muayene edin beni" diye, vallahi de billahi de kimse suratına bakmaz!
    O kafadaki doktorlara göre her sağlık kurulu raporu için başvuran kişi psikiyatride aylarını geçirmeli! Bu kadar saçma bi şey olur mu!

Ama işte sonuçta o b.ktan imza şart. O imza olmadan kurula girmek mümkün değil. Bence ya durumu kurul başkanına iletin ya da hastanedeki Hasta Hakları Birimi'ne gidin. Yok mu hastanede aklı başında bi insan evladı!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    cesurgüç64 Avatarı

Son Giriş
    02.03-2009
    Saat
    02:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Önümüzdeki hafta tekrar gideceğim. Gösterdiğiniz yollar dahil olmak üzere, aklıma gelen diğer yolları da deneyeceğim. Herhangi bir sonuç alırsam, site yoluyla sizi de bilgilendireceğim. Sağlıklı günler.