Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yakuptepetam Avatarı

Gerçek Adı
    Yakup
    Son Giriş
    09.04-2013
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arsamıza talip olan bir müteahhit kat karşılığı arsamızı istedi. Biz kendisine arsanın yeşil alan olduğunu şuanda imarı olmadığını belediyeden çıkartılmış krokilerle gösterdik. yinede kendisi bizim adamlarımız var biz hallederiz, siz yeterki bizimle anlaşın. müteahhiti avukatımla tanıştırdım. gerekli sözleşmeyi avukatımla hazırlarsınız dedim. avukatım olduğu halde anlaşmayı benim üzerimden yürütmesi işini kolaylaştırdı. çünkü o sözleşmeyi avukatım görseydi imzalatmazdı. anlaşma şartlarını konuştuk ve karşılıklı bir taslak hazırladık. notere gittiğimizde bu taslağın resmileştirileceğini söylemişti. kendi lehine değiştirerek beni okumadan imzalattı. şuanda inşaat başlamadan yaptığı sözleşmeye göre borçlanmış durumdayım. epilepsi hastasıyım. kanunlara göre bu sözleşmeyi fesh etme hakkım varmı?

Üye
    yakuptepetam Avatarı

Gerçek Adı
    Yakup
    Son Giriş
    09.04-2013
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

babadan kalma 712m2 arsamdaki hisseme talip oldu şartlarımızı söyledik hepsini kabul ettiğinive 1 daire1 dükkan sözleşmeden,hariçten35bin tl. nakit para kabuletti sözleşmeyi .avukatımla tanıştırdım bundan sonrsaki hukuki işlemleriavukatımla görüşürsünüz dediğim halde mütahit yaptığı bir sözleşme geldi bende o sözleşmeyi.avukatıma gösterdim ve iyiki göstermişimyaptığı sözleşmeyi avukatımda benim lehime olacak maddeleri değiştirdi ve bu şekilde imzala dedi bunu kabul etmezse sende imzalama neyse ortak bir örnek sözleşme taslağında anlaştık ve işi resmileştirmeye götürdü beni notere ben duvarın dibinde otururken oda noteri yanında oturuyordu.45 dakika sonra noter hanımla birlikte beni çağırdılar tamam yakup abi bitti hadi imzalada gidelim dedi mütahit bende okumuyacakmıyım yokbe abi zaten 20 gündür üzerinde çalıştığınız sözleşmeyi yaptık bana güvenmiyormusun,ortam sıcak yandık içerisi kalabalık,birde bak yantarafta yangın çıktı hadi imzalada kurtulalım dedimütahit bende dedimki bak burda okudum anladım imzaladım.diyor ama ben okumadım sorumlusu sizsiniz ha dedim gülüşerek çok komiksin dediler ve beni karar veremeyecek duruma getirdiler ve imzaladım.büroya gelince parayı vericekti şimdi nakit yok 1 hafta sonra verecem dedi banada bir imzalı kağıt verdi,aslınıda kendisi aldı banada fotokopisini verdi .daha sonra gittim ben sana para falan vermem dedi acaba bir hak idda ederek hakkımı aramam kanunlara göre mümkünmü cevaplarsanız sevinirim. teşekkür ederim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Epilepsi rahatsızlığı olanlar için imza konusunda bir kural var mı, bilmiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar var mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...