Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    volkan19 Avatarı

Son Giriş
    02.05-2017
    Saat
    19:18
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %96 raporlu dmd kas hastasıyım. Abim sene başında atandı. Muşta öğretmenlik yapıyor. Annem bakıcılığımı yapıyor. Artık bana tek başına bakamıyor. Babamı 2 ay önce kaybettik. Abim benim vasim olabilir mi? Vasim olursa Çoruma ataması olur mu? Davayı benmi açacağım abimmi açacak? Dava ne kadar zamanda sonuçlanır?

b) Anne, babasıya da yargıkararıyla vasi tayin edilmesi kaydıyla kardeşlerinden birisi için
    “Başkasının güç ve yardımı olmaksızın hayatını devam ettiremez.” ibaresi bulunanlar ise,
    anne, baba veya kardeşinin Adres Kayıt Sistemi’ne (AKS) kayıtlı adresinin bulunduğu
    ilçe/ildeki eğitim kurumlarına atanmak üzere yer değiştirme başvurusunda bulunabileceklerdir.

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    geçmiş olsun abiniz size vasi olabilir abiniz kendisi çalıştığı kurumda bir dilekçe ile sana bakacağını annenizin senin bakımını artık tek başına sürdüremediğini güzelce bir dilekçe ile anlatır vasi davasınıda siz kendiniz de abinizde beraber açabilirsiniz abiniz size bakıcı olcak ise ki öyle görünüyor yazdıklarınızdan aynı adreste ikamet ediyor olmanız şart