Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bahira Avatarı

Gerçek Adı
    SELİM
    Son Giriş
    09.08-2017
    Saat
    18:27
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    değerli arkadaşlar icra borcu taksitlendirilirmi ödeme koşulları en uygun şeklide nasıl yapılandırılır bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. teşekkür ederim.

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Alacaklı şahsın veya kurumun avukatı ile birebir şekilde ödeme planı üzerinde anlaşmaya çalışsabilirsiniz kendi durumunuzu en açık şekilde anlatıp ödemelerin taksitlendirilmesi konusunda ortak bi noktada buluşulabilir,
    fakat herangi bir ödeme taahhüdü verip yerine getirmemeniz size hapis cezası çıkmasına sebep olabilir taahütname imzalarken işin bu kısmını gözden kaçırmayın .
    Borcunuz için hapse girmezsiniz ama olası bir taahütname ihlalinde hapis cezası ile karşı karşıya kalabilirsiniz .

Üye
    bahira Avatarı

Gerçek Adı
    SELİM
    Son Giriş
    09.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mestan kardeşim çok teşekkür ediyorum avukat yada karşı taraf ile onların kabul ettiği hertürlü taksitlendirmeyi icra kabul edermi. karşı tarafla anlaşamama durumunda icra taksitlendirme yaparmı acaba

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

icra karışmaz sizle alacaklı arasındaki bir durum karşı taraf avukatı icra takibini geri çekebilir anlaşmanız durumunda yani tamamen alacaklı ile alakalı bir durum avukat ile anlaşarak halledebilirsiniz durumunuuzu anlatın karşı tarafta anlayacaktır hemde MECBUREN anlayacaktır çünkü yeni yasalar ile icracıların eleri bir nevi bağlı gittikleri adreslern % 95 den elleri boş dönüyorlar bu durumda karşı tarafla hertürlü anlaşmaya açık oluyor alacaklı kişiler

Üye
    bahira Avatarı

Gerçek Adı
    SELİM
    Son Giriş
    09.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kare hemşerim nasılsın . kardeşim boşanmadan dolayı bir miktar tazminat borcu karşı taraf anlaşırmı bilmiyorum hani benim iyiliğimi isteseydi bu durumda bırakıp gitmezdi . anlaşma olmadımıda ben hepsini veremem, icra da en fazla dört taksite bölüyor diye biliyorum. vermediğm her yıl için faiz biniyormuş. ne bilim ya dertlerin biri bitiyor biri başlıyor arkadaş ya .