TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 80 mesajın 76-80 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bedriatak Avatarı

Son Giriş
    18.11-2020
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar ben bugün İstanbul Haydarpaşa numune hastanesinden için bugün bütün doktorların yanına gidip muayene oldum işitme ve koldan oran alacağımı düşünüyorum evraklarımı memur bey teslim Ettikden sonra bana öğleden sonra heyete gireceksin demedi sistemden işlem yaptıktan sonra bana haftaya salı gel raporunu almaya gel dedi bende öğleden sonra heyete gitmeyecekmiyim dedim özellikle tekrar yok dedi halbuki her iki senede süreli raporum olduğu için öğleden sonra heyete gireceksin diyorlardı şimdi neden böyle yaptılar acaba oranın 40 altına düştüğü içinmi böyle yaptılar bilgisi olan varmı kafama takıyorum lütfen yardımcı olun.

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    50
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba sağlık kurulu için tüm doktorları dolaştıktan sonra nereye gidiliyor? heyette doktorların karşısına mı çıkılıyor en son 2005 te aldım şimdi yenidne giriyorum.Bne validebağ dan başvuru yapmıştım.Yakın zamanda bu hastanede giren süreci yazabilir mi? tek tek her doktora anlattıklarımı tekrar heyet doktorları önünde mi anlatacağım? onlar mı sürkeli ya da süreli zamanlı olarak karar veriyor?

Üye
    Ozcan6600 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    6

@hanifeaydin

tüm dr lar bittikden sonra elinizdeki evrakları kayıtyaptırdığınız yere teslim ediyorsununuz onlar sizi bilgilendiriyor

Üye
    aezakmi Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet Yasin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    06:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana 32 verdiler. Ben şimdi psikiyatriye tedavi için randevu aldım. Panik atak için oran verirler mi? Bir de çalışıyorum. Psikiyatriye sıkıntı olur mu? Siciline işliyorlar diyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üye
    Engel sorun mu? Avatarı

Son Giriş
    13.10-2021
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    665

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim kontrol muayenem seneye ben uyku apnesi ve göz tembelliğinden 2 yıllık rapor alabilmiştim acaba uyku apnesinin psg raporu 5 yıl geçerli olduğunu biliyorum sağlık kurulu tekrar benden uyku apnesi testi ister mi hastanede 2 gece yatıp psg raporu çıkarmıştım çok uzun sürmüştü o süreç zor oldu randevu almak mesele sonuçların çıkmasını mesele uzun zaman almıştı

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456

Başlığın Etiketleri